Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat szép emlékké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat szép emlékké válik idővel? El lehet felejteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szép emlék lesz. elfelejteni nem fogod
2014. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
függ a szakítás okától
2014. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
el lehet
2014. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakitas okatol függ h Szép emlék vagy "remalom" ként marad meg az emberben! Sztem ha igazi szerelem volt akkor az ember idővel elfelejti a rosszat és csak a szép emlékek maradnak meg! Volt egy 7eves kapcsolatom eljegyzés stb a végén úgy alakult, h szakitottunk! A mai napig szivesen gondolok vissza rá! :-)
2014. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6 év volt , neki elmúlt
2014. máj. 30. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire volt komoly, mennyi ideig tartott, mennyire hatott rád. Nekem a leghosszabb kapcsolatom 5 évig tartott, együtt éltünk, még a családi fotókon is rajta van, ha akarnám se tudnám elfelejteni. De nem is kell. A múltam része, nélküle nem lennék ma az, aki vagyok.
2014. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy milyen volt a kapcsolat válik szép, vagy kevésbé szép emlékké.
2014. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El felejteni nem lehet, ha tényleg komoly votl, ahhoz a,néziásnak kell lenni.

Szép emlékké? Hát ez inkább a kapcsoaton múlik, lehet az csúnya emlék is..

2014. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10éves kapcsim volt 3 éve lett vége..elég csúnyán ért véget szinte meggyűlöltem de az idő megszépítette...ma már barátok vagyunk és szépen el tudunk beszélgetni .... azóta sem szerettem úgy senkit de elmúlt! Elfelejteni nem lehet nem is szabad..az életed része és hozzásegített ahhoz aki most vagy :)
2014. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!