Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány akit régóta ismerek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akit régóta ismerek. Eljött az ideje, hogy találkozzunk, vagy sem? . Lent folytatás.

Figyelt kérdés

Szóval 1 éve kb megismertem egy lányt chat-en.Onnantól kezdve, rengeteget beszéltünk! egy év alatt nem telt el olyan nap, hogy ne trécseljünk, mindig volt témánk.Néhány hónapja, elkezdtünk kamerázni, beszélgetni! Innentől kezdve mindketten elkztünk szorosabb érzelmeket táplálni a másik iránt, eddig csak barátság volt..de ami így kialakult ez több annál.Pl.: ha más lányokról beszélek, tök féltékeny lesz,mondjuk egy igaz fordítva is, tehát ha más pasikkal beszél, picit zavar.. pedig nem járunk, meg semmi, csak ez a fura helyzet) Na és elhatároztuk, hogy pont 1 évre rá hogy megismertük egymást találkozzunk, ismerjük meg egymást személyesen is, mert amúgy már teljesen tudunk a másikról mindent.Az elején jól is hangzott, de ahogy fogy az idő a találkáig, annál inkább vagyok befosva, mert benne van a pakliba, hogy esetleg elmélyülhet a dolog , ami így elsőre persze jó lenne, de távkapcs lenne belőle, amiben nekem volt részem, és köszi abból nem kérek.A másik meg hogy annyira hasonlítunk, csomó mindenben, hogy az már komolyan durva.. és nem szeretném elveszíteni.Felvetettem neki, hogy akkor felejtsük el egymást, ne beszéljünk többet..(bírtuk 1 napig ..:D )Viszont ami zavar, hogy ő vagy úgy szeretne, hogy együtt legyünk, vagy sehogy, merthogy neki nem megy, csak így... nekem viszont fontos lenne a barátsága.. és ez a helyzet így felőről, nemtudom neki azt mondani hogy viszlát..ő sem..., így ebben a helyzetben a találkozás sem segítene..teljesen tanácstalan vagyok... :(


Ha megosztanátok véleményiteket, esetleg tanácsot tudnátok adni nagyon hálás lennék :)


20F


2009. dec. 31. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire szeretitek szerintem megérné hogy találkozzatok.és milyen messze vagytok egymástól?
2009. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

300 km...volt már részem ilyenben..és mikor azt mondták, hogy ez nem megy! én szerettem az akkori lányt..msn-en szakítás..azóta sem találkoztunk ez nagyon bennem maradt..én összetörtem.Ez a lány még nemtudja milyen ez...

szóval talán könnyebb lenne elejét venni az egésznek, mint belefolyni..én nem látom pozítivan sajnos... :(

2009. dec. 31. 13:04
 3/12 A kérdező kommentje:
(a nem pozitív az nem jó szó...inkább reális vagyok)
2009. dec. 31. 13:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a távkapcsolat tényleg lehetetlen egy dolog, főleg ilyen messzire egymástól. Még csak a kocsiba se tudsz beülni, hogy 1-2 óra alatt odaérj. Lehet ettől még találkozni, de tartsd a fejedben, hogy ebből költözésig komoly dolog csak nagy nehézségek árán lehet.

De szerintem ettől függetlenül találkozzatok, enniy ismeretség után megérdemlitek.

21F

2009. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
félek hogy túl komoly lenne ha találkoznánk... én tudom hogy nem akarok távkapcsot.. ő még reménykedik... úgy nehezebb lenne..így meg..olyan amilyen.. szar ez.. de köszi a tanácsot:)
2009. dec. 31. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs..

Egy találkozást azért megérne a dolog, de ha úgy érzitek, hogy csak fájdalmat okozna akkor talán jobb lenne hagyni.. Beszélgessetek, egyenlőre a nyitott kapcsolat jó megoldás lehet. Ha addig nem jön senki amíg össze tudnátok költözni akkor az jó, ha meg valamelyikőtök talál valakit akit jobban szeret attól még megmaradhat a barátság, persze ez is inkább csak akkor ha egyikőtöknek sem lenne túl nagy csalódás. Mikor lenne lehetőségetek összeköltözni, mennyit kellene kibírni?

2009. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg le a kalappal azért az egy évért, nekem 2hónapot is elég találkozás nélkül kibírni.
2009. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

14:57


összeköltözésről nem szól a fáma.. én független párti vagyok, még így lekötni az életem nem szeretném, annál is inkább, mert lehetőségem van külföldre kimenni melózni...emiatt is viszolygok ettől a kapcsolattól.. előbb utóbb úgyis vége lenne, és egy ilyen lehetőséget, hogy innen kitörjek, nem hagyom ki... nő meg van itt is, ott is.. lehet h ilyen nem lesz még1..de ez az élet...

2009. dec. 31. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod akkor hagy a fenébe és ne kínozd..
2009. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocsi, *hagyd
2009. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!