Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon jó barátok vagyunk! 1 éve bepróbálkoztam, de elutasított, most pedig ez mi? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Szóval elutasított, mert hogy a barátságunk fontosabb, és ezt akkor meg is értettem, és beláttam hogy igaza van.Túl is tettem magam ezen.Pár hónapja észrevettem hogy fura velem,ugyanis közös születésnapi buliba mentünk és ott tesója nagyon össze akart minket hozni.Én meg hülyeségből mondtam neki, hogy játszuk el hogy mi.. csak hogy örüljenek:D(de ezt nem gondoltam komolyan)Meg elég érzékien símulósan táncoltunk,de oké mondom ittunk, hát Istenem belefér:D utána dumáltunk, és feljött erről a szó és mondta hogy, össze van zavarodva, mert hogy milyen tökéletesek lennénk így együtt,és hogy hülye volt anno, hogy elküldött.Akkor per pillanat nem, de utána elkezdtem gondolkodni, és basszus, megint ottvagyok hogy igen szeretném.De egy-két bökkenő van.Mégpedig hogy megbeszéltük személyesen, hogy ez így nem lenne jó, ne barmoljuk el a barátságunkat azzal hogyha nem sikerül mondjuk..De akármennyire is megbeszéltük, láttam rajta, és éreztem magamon is, hogy áá de mégis...olyan jó lenne.

Ha össze is jönne, akkor 1 dolog nagyon betenne, hogy én nyáron nem leszek itthon, pár ezer kilométerrel arrébb fogok tobzódni, és ez így még nehezebbé teszi az egészet..:( Most hétvégén meg meghívott a szalagavató báljára, utána buli, stb..és félek hogy elveszítem az eszem, de egyszerűen annyira közel áll hozzám hogy az eszméletlen..szóval teljesen tanácstalan vagyok mit is kéne tennem...:(


egy 20 éves srác


2010. febr. 16. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem egy próbátmegér ha ő is úgy érez, ahogy te. De ha nem működne a kapcsolat attól még lehettek ugyanolyan jó barátok. L/14
2010. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyere össze vele... a gyerekes gondolkodásotokból úgy sejtem nem fog ez a nyárig tartani... és legalább jókat fogtok szexelni... remélhetőleg


25/f

2010. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szoval a csajnak is bejossz,ez teny!a baratsagnak itt vege,mert ha sikerul is megbeszelni,h baratok maradjatok,akkor is ott marad kettotok kozott az a feszultseg,marmint erted...

de ha most osszejosztok,akkor meg ott van elottetek a tavasz..sok ido egyutt!!!de csak akkor gyertek ossze,ha magatol jon a szituacio..akkor vagjatok bele,ha meg nem sikerul,attol a baratsag megmarad!!!

2010. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy gyerekesek lennénk, de oké.Mellesleg én nem csak sexre vágyok, ő az aki tényleg fontos.Ha sexelni akarnék, összejönnék egy csajjal na bumm, de jelenleg az a baj hogy hiába van most egy másik csaj is képben, nemtudok rá figyelni, pedig pár hónapja nagyon tetszett.Ez a helyzet most felülír mindent nálam..sajnos..:S
2010. febr. 16. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:

addig fogsz vacillálni, míg egyiknek sem fogsz kelleni.


A gyerekes gondolkodást erre a "barátok vagyunk, ne rontsuk el jaj jaj"

Ilyet 16 éves lányok szoktak írni nem egy felnőtt férfi meg egy felnőtt nő. Igenis össze kell jönni azzal a csajjal, aki jobban tetszik. Akivel úgy gondolod jobb kapcsolatod lehet. Vagy a barátosnéddal, vagy a másikkal. Aztán majd meglátod. És attól, hogy te nem akarsz szexelni, majd a lány lehet hogy akar. készülj nehogy meglepetés legyen :)


25/f

2010. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha választok,akkor egyértelmű kit fogok:) lehet gyerekesnek hat, de tényleg nagyon fontos.És azt hogy nem akarok sexelni ne értsétek félre, nyilván igen, de nem az az elsődleges.Majd hétvégén kiderül mi is a szitu:)

és köszi a válaszokat is, rendesek vagytok;)

2010. febr. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!