Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretem még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy sosem voltam "menő lány",világ életemben a népszerűségi lista legalján voltam. "Elítélnek" azért mert én más vagyok. Csendes, visszahúzódó, de barátságos. Nem rakom ki azt amim van, nem kenem halálba magam, nem vihorászok. Nem váltogatom 3 hetente a pasikat. Vannak barátaim,bár kevés,de legalább igazak.

Mindig én voltam az, akit piszkáltak, ez lehet az én hibám is, mert kevés embert engedek magamhoz közel, de nem ez a lényeg.

Mikor felkerültem a gimibe, próbáltam beilleszkedni, elfogadtatni magam úgy ahogy vagyok, több-kevesebb sikerrel. Aztán hamar rájöttem hogy esélytelen, a flegmaság nem az én stílusom. A tanulmányi átlagom,és a tovább tanulásom lehetőségét, nem fogom rááldozni arra hogy megússzak 4 évnyi "baszogatást."

Aztán megismertem Őt. Évfolyam társamat.

Hasonló cipőben járt mint én. Ez nem valami romantikus történet, mert az iskolából tudom ki Ő. De mikor még a nevét sem tudtam már akkor szerettem. Furcsa.Sok idő kellett mire beszélni mertem vele. Ahogy teltek a hónapok egyre többet beszélgettünk, majd összejöttünk. Úgy éreztem mellete önmagam lehetek. Aki megért ,tamogat, és szeret. Aztán jöttek a gondok. Megváltozott. Mintha kicserélték volna. Nem becézhettem egyáltalán,mert szerinte ciki, hazudozott, lerázott, csajozott, sose állt ki értem, inkább leri,bancozott a lány kedvéért szalagavatón. A po.rnó oldalak, stb. Megzsarolt ha nem nézheti,ki dob. Aztán jött még egy lány, majd megint egy. Rengeteg probléma volt. A megjegyzései rám: hisztis pi,csa,sokat eszel, ugy mint a malac,dagadt vagy,téged senki sem szeret, nem mosol fogat. Lógnak a melleid, itt zsíros a hasad, alacsony vagy. Nulla 24-ben égetett. Az állitólagos haverjaival állandoan jatszott, rám sose szánt időt. De ezek a barátok csak akkor vannak mellette ha valami kell, máskülönben köszönni se szoktak neki. Ő meg megy utánnuk mint a kiskutya. Kilóg a sorból ,sose vette észre. Mikor én megismertem akkor még nem voltak ők igy együtt. 5 srác egy lány:mikor du.gunk megbeszélések facebookon. Az örökös ellenem cukkolás, szégyelt. Mikor a haverja letolta a gatyáját nekem, én meg elfordultam, beakart égetni, meg együtt voltunk. Rám szálltak és allandoan piszkaltak. Ő annyit mondott rá h nem az ő baja, de azt akarta hogy én 'hagyjam ott' a barátnőm. Kegyetlen volt. Egy és fél évig voltunk együtt. Vége már rég. Nagyot csalódtam,én mindennél jobban szerettem, másnap be se mentem az iskolába, nem szokásom ezt csinálni,ellogott velem a barátnőm, patyolgatott. Mindig mondta gáz ha sírok, nem akartam lássa. Én voltam ott mindig mikor szüksége volt valakire, aki megértette, támogatta. Segitette. Aki a bajban is ott volt mikor a nagy 'spanok' a sz.rban hagyták. És mégis...

Hogy mi van most? Még mindig kullog utánnuk. Eltelt már nem egy ,kettő,három,vagy 4 hónap. Sokkal több. Most két hónapja van egy másik barátom. Idősebb már,és komolyabb. Egyetemista. Ő sokat foglalkozik velem, jól kijövünk. Tudom hogy szeret, mert minden pillanatban bizonyítja. S nem is szándékozok otthagyni.

Exem kiakart békülni,megfogadta megváltozik,ezuttal minden máslesz,de nem békültem ki. Ha változni akart volna lett volna rá ideje. Jatek meg nem kell. Beakart vágodni, es ezért azt 'tiporta'el aki szerette őt. Nem tudnaknneki hinni ha meg megismondtaszakitastol: kitűzve volt erre a nap.

Folyamatosan bámul, hátra fordul ha egyedül van,vagy ha csoportba, nem szól semmit,csak néz, csendesen. Aztan ha elindulokveletlen arra merre ő van, mert dolgomvan. Igyekszik elkerülni . neki all sietni . Ha az ebedlőbe veletlen ugy jönne ki h mögém áll. Vár 5 emberre ne kerüljön oda,mintha tet.ves lennék.Még mindig ugyan ugy zavarja a jelenlétem mint eddig. Nem tudom miért. Mikor sirni látott suliba mindig ram irt mi gond van, mindig letagadtam h nem sirtam. Felfogta nem akarok rola beszelni. Mar egyaltalan nem keres. Én sem őt. Nem tudom miert nem tudom kiverni a fejemből. Miért könnyezek be ha azzal a ri.bancal log együtt. Vagy barmi. Miért nem tud hidegen hagyni hogy nez?

Meg a 'sz.o.padek' gunynevet is ram ragasztottak haverjaival miutan fel ev utan lett uj baratom. Meg mindig rolam pletykalnak.

Mindegy is, nem hagyom ott a barátom. Soha senmiért, csak az erdekel hogy szerintetek minek néz? Engem meg miért nem hagy hidegen...

17/L


2014. jún. 1. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
azért nem hagy hidegen mert egy olyan érthetetlen felfoghatatlan dolog vagy amit nőnek hívnak :) azt meg hogy néz szard le szerintem csak vicces kedvébe van olyankor..
2014. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!:)
2014. jún. 1. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon gonosz ember:O nézd levegőnek. én felpofoznám ha kötekedne velem
2014. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer megtettem, mert a haverja letolta a gatyáját nekem, én elfordultam , ne lássam. Lekevertem neki egyet érte.
2014. jún. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!