Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány! Nagyon...

Tetszik egy lány! Nagyon szép, okos, szeret olvasni, szereti a Big Tim Rush-t. Kitűnő tanuló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én négyes ötös vagyok és én is tetszek neki. Megvárjam míg lép vagy én lépjek ez ügyben? A barátnője tudja hogy tetszik nekem. Mit tegyek?

2014. jan. 6. 21:04
 1/8 anonim válasza:
Lépjél b+ legyél tökös
2014. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lépj te!
2014. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg, bármilyen okból. Keress közös pontokat, és azzal kapcsolatban kérdezz tőle vagy beszélj vele. Egy idő után feltűnik neki, hogy sűrűn kérdezed, vagyis előbb vagy utóbb látod a reakcióját. Az pedig elárulja neked, hogy tetszel-e neki vagy sem.
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Gondolkozz logikusan: ő biztosan nem fog lépni, így muszáj lesz neked megtenni az első lépéseket minél hamarabb. Pláne ha neki is tetszel, én legalábbis biztosan nem tökölnék vele.


Hogy mit tegyél? Mondjuk kerülj hozzá közelebb. Hívd át valamilyen okból (akármilyen okból), vagy beszélgessetek Face-en.

2014. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 nemsokára15 (pár nap)
2014. jan. 7. 21:30
 7/8 anonim válasza:
Lépj te! Ilyenkor a férfiak szoktak lépni.
2016. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Na mi lett a sztori vége ?

2014 óta itt vagyok (és várom a fejleményeket)! :D

Még jó, hogy visszanéztem a régi kérdéseket!

Ha már itt vagyok újra, muszáj tudnom! :D

Elhívtad a lányt végül ?

jan. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!