Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdenek bele azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek bele azok a pasik a randizásokba akik még nem léptek túl az exükön?

Figyelt kérdés

K*va idegesítő amikor elkezd valakivel randizni,ismerkedni és folyton siránkózik h az exét még mindig szereti,h ő volt álmai nője,de közben nem próbálja visszaszerezni és folyamatosan megbántja azokat a nőket akikkel randizott,ismerkedett vagy csak levelezett. Miért jó az ilyen pasiknak h ezzel a viselkedéssel megbántják a nőket? Ha nem léptek még túl rajta akkor miért randiznak? És ha visszaakarják szerezni az exüket akkor mért mondják el annak a lánynak aki pl szdmreti a srácot de annyira el van foglalva az exével h észre se veszi,és minden nőt egy kalap alá vesz? És am csak sexet akar tőlük,kivéve az exét!! Bocsi ha bonyolultra sikerült,de nagyon ki vagyok borulva. A srác 21éves.

18/l



2014. jún. 1. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy vadidegenbe csak úgy "látatlanba" szerintem ne bízz meg túlzottan... simán átvághat, lehet többször is lefeküdt ezalatt az idő alatt más lánnyal, nem lehet kiismerni a másikat gépen keresztül! :S
2014. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, tudom hogy nehéz neked ez az egész, de tisztázzunk pár dolgot. Ez egy olyan pasi, akivel még 1x sem találkoztál az életben, de 1 éve leveleztek és miatta bánkódsz? Netes társkereső esetleg?

Na most, ha ez így van, akkor szerintem ez a pasi egy nagy kamu. Valószínűleg a fele sem igaz annak, amit ír vagy mond, mert a net mindent elbír. Ha nem akar találkozni, akkor lehet hogy az állítólagos exe nem is az exe, hanem még a bnője. Ha láttál róla képet, az is lehet kamu. És valószínűleg teljesen hülyének néz amiatt, hogy mindent megbocsátasz neki így ismeretlenül is. Sürgősen szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert tényleg nem tudhatod, hogy ki ő, hisz nem is ismered, levélben mindenki azt hitet el magáról amit akar. Ezek után szerelmes sem lehetsz egy ilyen emberbe, csak egy álomképbe estél bele. 18 éves vagy, próbálj meg egy kicsit felnőttebb módon gondolkodni és olyan fiúkkal együtt lenni, ismerkedni, akik körülötted vannak. Ez nagyon nem jó út!

2014. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!