Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan léptek kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptek kapcsolatba azzal a nővel, akivel a (már ex) pasitok lecserélt több éves, szenvedélyes és kiegyensúlyozott kapcsolat után? Melyek azok a módszerek, amelyekkel hatásosan le lehet járatni az exeteket?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy megéri hosszú éveken keresztül ezt magunkban tartanunk és örlődjünk, szenvednünk még akkor is, ha nekünk is akadt valakink. Ezt részünkről is mindenképpen le kell zárnunk, hiszen a srác nem zárt le és nem magyarázott el mindent korrektül, ahogyan egy férfihoz illik, hanem csak simán lecserélt, mint egy zoknit.

2013. aug. 11. 16:28
 1/5 A.R. ***** válasza:
52%
rajtad fognak röhögni :D Te alázod meg saját magad, jól kiröhögnek majd és sexelnek egyett :D
2013. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:

Szánalmas és kicsinyes próbálkozás lesz, csak magadat fogod beégetni. Legyen tartásod.

26F

2013. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne alázd meg magad. Kiegyensúlyozott kapcsolatból nem szoktak kilépni, vagyis csak a te részedről volt tökéletes az a kapcsolat, a másik fél valamit nem kapott meg benne.


Én is léptem már ki állítólag tökéletes jól működő kapcsolatból (érdekes, én nem vettem észre hogy az lett volna), engem is hagytak már ott.

Lehet, hogy ők jobban összeillenek. Ha igen, akkor csak magadból csinálsz hülyét. Ha később a volt párod megbánja és visszamenne, akkor még mindig elégtételt vehetsz azzal, hogy kiröhögöd. De most bármit teszel, azzal magadat égeted.

Amúgy amikor engem cseréltek le, akkor utólag az ex bevallotta, hogy az idegesítette a legjobban, hogy milyen könnyen lemondtam róla és nem könyörögtem neki, csak hagytam elmenni.

2013. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az utolsó mondatod azt jelenthetné, hogy a srácok szeretik, ha harcolnak értük a nők?
2013. aug. 11. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretnék persze, legyezgetné az egójukat. De ha úgysincs esély hogy visszajöjjön, akkor nem szabad belemenni ebbe a játékba. Nekem az ex azon borult ki, hogy megmondtam, hogy úgy láttam érte nem érdemes küzdeni, nem olyan jó társ hogy teperjek érte. Hát persze hogy bosszantotta és ideges lett miatta (akkor már jött, hogy beszéljük meg a problémákat).

Ha megalázkodtam volna, azzal se kapom vissza, csak ő lett volna boldog, hogy mennyire kapós pasi.

2013. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!