Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt a gyerekek miatt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt a gyerekek miatt vagy külön?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek ha a helyemben lennétek?

Párommal 7 éve vagyunk együtt.Van egy gyönyörű 2 éves lányunk.A kapcsolatunk pedig nem felhőtlen!Szüleimnél lakunk,a páromat ki nem állhatják,és ő sem őket.Ez a kissebbik baj lenne.De ő nem foglalkozik a kislánnyal sem.Nem játszanak,nem visz minket sehova,ha kell pénz ugy kell könyörögnöm hogy adjon,hogy ne kelljen nélkülöznie a lányunknak.Nem ölel,nem csókol,nincs már szex sem az utóbbi időben.Őt inkább az anyja,testvére érdekli,Próbáltuk nem egyszer újra meg újra kezdeni a kapcsolatunkat.Újra terhes lettem,lassan a félidőn túl vagyok,de őt ez sem nagyon izgatja.Úgy érzem elmúlt a szerelem és már nem jön vissza.Nem akartuk ezt a babát mégis jött,szivem nem volt elvetetni.De így sem vagyok boldog.Nagyon sokat idegeskedem,sírok miatta.Nem tudom mi lenne a helyes.Menjünk szét és maradjak egyedül a 2 kicsivel?Hogy külön menjünk arról hallani sem akar,csak ugy hogy majd évek múlásával az anyjához költözünk.Addig meg minden szakadjon az én nyakamba?Egyedül vagyok mindig a kislánnyal.Főzök,mosok,takarítok.Kikapcsolódni nem tudok.Félek,hogy beleőrülök!Mit tennétek???


2014. jún. 1. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan... soha nem értettem, hogy lehet VÉLETLENÜL teherbe esni? Nem hatott a fogalmazásgátló, kilyukadt a gumi? Ha a gumi kilyukadt, miért nem vettél be 72órás gyógyszert? Egy ilyen embernek még egy gyereket szülni oltári nagy baromság!!! Hogy mit csinálj... paterold ki a szüleidtől azonnal! Ez még anyuci kisfia, szalad, rohan az édes pici anyukájához, amint lehet... nem szeret már téged, terhesen sem támogat, akkor mit vársz még? Lehet meg is csal a hátad mögött, nem tudhatod egy ilyen embernél... ha nem veled szexel, akkor kivel? Masztizni nem olyan, mint egy hús vér nővel kalimpálni az ágyban... Azonnal lépj! És ne bízz meg vakon!
2014. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Egyedül vagyok mindig a kislánnyal.Főzök,mosok,takarítok.Kikapcsolódni nem tudok." Tehát lényegében egyedülálló anya vagy egy nyűggel a nyakadban, akit élettársnak hívnak. Szerintem egyszerűbb lenne, ha túladnál rajta, csak könnyebb lenne, mert nem kellene az ő kívánságait is lesned. És ez nem úgy megy, hogy hallani sem akar a különválásról, ha megfenyeget, vagy valami, nem akarja elhagyni a szüleid ingatlanját, akkor még a rendőröket is kihívhatod rá. Aztán pisloghat majd, mint hal a szatyorban. Ellenben ha vele maradsz, csak szenvedés és munka lesz az osztályrészed. Ez az ember már rég nem tisztel, becsül, szeret téged.
2014. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első! Nem is az az igazi kérdés, hogy miért nem védekeztek rendesen, hanem az, hogy ezek után hogy volt képes még egyáltalán lefeküdni vele.
2014. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ami történt megtörtént, most már változtatni nem tudsz. Mondjuk így a 2. gyereket nem vállaltam volna de már ez is mindegy. Ez a férfi soha nem lesz olyan mint amit te szeretnél. Mi az, hogy nem foglalkozik a gyerekkel? Meg a saját gyerekére könyörögni kell, hogy költsön? Ez eszméletlen..komolyan mondom, hogy léteznek ilyen férfiak. Figyelj, nem könnyű egyedül, sőt! Iszonyú nehéz..De ott vannak a szüleid így talán azért mégis csak könnyebb lenne, ha egyedül maradnál a gyerekekkel. Nekem megy egyedül is, se apám, se anyám, se senkim, úgyhogy szerintem menne az úgy is. Rúgd ki a francba menjen vissza anyu szoknyája alá. Nehéz lesz neked is...anyagilag, szellemileg, nem is beszélve arról, hogy 2 gyerekkel párt találni...a legnehezebb. De akármilyen nehéz is lesz attól ahogyan most élsz 100* jobb lesz hidd el.
2014. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félek,hogy mi lesz ha egyedül maradok.Kinek kell őszintén egy nő akinek van 2 gyereke?Senkinek.Haljak meg anyámék nyakán.Persze ők segítenek meg segíteni is fognak mindig.De a páromnak egy kedves szava nincs.Ha kérek egy puszit az a válasz,már kaptál.Imádja nyomni a telefonján a netet,vagy a számítógépen,vagy éppen a tv-t nézni.Az,hogy nekem milyen a napom,vagy megint miért vagyok ideges,vagy az nem érdekli.Ha sír a kislány és nem tudom mi baja és kiabálok vele,azért is én vagyok lecseszve,hogy milyen anyja vagyok (holott szivem,lelkem kiteszem érte).Ha akarok venni valamit akkor azt mondja minek veszek,hülyeség meg hogy spóroljak rá!Ő 200 ezret keres míg én csak 70et kapok!Abból rendezem a lányt,fizetem a rezsit.Ha elfogy meg úgy kell kuncsorognom és majdnem csak az a kérdés,hogy hova tettem a pénzt.Én szerettem nagyon mert tényleg így van.Ezért is vállaltam a 2.at,hittem hogy lesz változás.De sajnos rá kell jönnöm,hogy nem.
2014. jún. 1. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod, ez az ára annak, hogy buta voltál, és még egy gyereket vállaltál egy emberrel, aki úgysem változik meg. Hagytad magad becsicskítani. Őszintén szólva tényleg rosszak a kilátásaid, ugyanis nem csak két gyereked, hanem egy potenciálisan problémás exed is lesz, ha szakítasz vele. De ha neked jobb a szenvedés, a kutya-lét, mint a nyugodtság, akkor csak maradj vele.
2014. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen! :) Ne függj egy embertől, aki nem szeret téged és csak bánt, szeretet nem képes adni! Ismerek egy nőt, aki (igaz külön laktak már a szülőktől 2 gyerekkel) egyszer csak fogta magát és a 2 gyereket és elköltözött Pestre... több éve már ennek, azóta a 2 "gyerek" már dolgozik, azóta is viszont egyedülálló, de nem azért, mert nem talált volna magának egy pasit sem... ő ad magára, külön lakik, dolgozik, csinos, jön-megy a barátnőkkel, de nem egy ide-oda dugós típus! :) Azért vált el, mert alkoholista volt a férje és nem tudott róla leszokni, az alkoholizmusról meg nem kell ugye beszélnem... és azért is nem akar több palit, nehogy csalódjon, de hidd el, sokkal boldogabb, mint sok férjezett nő! :) Ő éli világát, nagyszerűen van! :) Szóval akadt volna, csak nem akar :D
2014. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy csodálkozok, hogy ekkora mellénye van a kedves élettársnak, amikor az anyósnál lakik. Így tényleg kitehetnéd, mint macskát szarni, de ha hozzájuk költözöl, akkor gyakorlatilag azt csinálnak majd veled, amit akarnak.
2014. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!