Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a férjed, akivel van 3 közös kisgyereketek, azt mondaná neked, hogy "mi már csak a gyerekek miatt vagyunk együtt. "?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván nagyon rosszul esne, ha én még szerelmes lennék belé. Elgondolkodnék, így van-e értelme folytatni, de mindenek előtt leülnék vele és megbeszélném a dolgot.
2014. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt, h most megváltozik az életem, mert ez olyan, mait komolyan vennék. vagy megoldanánk, utána együtt maradnánk, de már nem csak a gyerekek miatt vagy elválnánk. nagy dolog ilyet kimondani, gondolom,a férjed is régóta készült erre a mondatra...tudom, h nagyon fájdalmas, de nem lehet a dolgokat a szőnyeg alá söpörve élni. értékeld az őszinteségét, még ha három gyerekkel ijesztő is... és légy konstruktív
2014. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért, mikkor és hogy mondta? Ezek nélkül értelmetlen a kérdés.
2014. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy legalább őszinte, 3 gyerek és majdnem 25 év után én sem úgy szeretek mint tiniként. Szeretem mert a gyerekeim anyja, mert meleg étellel vár stb. Ez teljesen normális, és mindenkinél eljön.
2014. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy o akarja akkor beadni a valopert, vagy adjam be en?
2014. márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-assal értek egyet: Nem mindegy, miért mondta. Veszekedtetek és valamivel bántani akart? Vagy ez panaszkodás, mert magányosnak érzi magát? Vagy úgy érzi, kihűltek az érzései és már sokáig rágódott ezen, mielőtt kimondta? Vagy elege van és változtatni akar?

Megkérdezném őt magát, szeret-e még engem.

2014. márc. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez gond? Ezek szerint veled akar lenni. Örülj!
2014. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés az is, hogy te ezt miért nem vetted észre? Nem beszélgettek? Nincs kommunikáció? Nem az a lényeg mit mondott, hanem hogy mit éreztek.
2014. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!