Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le akar koptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le akar koptatni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy együtt tötljük az éjfélt! De utána történt egysmás ami miatt mégsem mert volt aki nem engedtek el így külön töltjük! De megbeszéltük h elmek hozzá akkora de mondta h ne menjek mert félt nehogy belémkössenek mert egyedül mennék! De végül mégis elmegyek!!

Először azt mondta h majd hnap találkozunk


2009. dec. 31. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
te érted,hogy mit akarsz kérdezni?
2009. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szval most félt vagy csak leakart koptatni?
2009. dec. 31. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod...
2009. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezt csak Te tudhatod.
2009. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg persze a lány, de hát ugye... :)

Ő hiába tudja.

2009. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést, és az a baj, hogy nem ismerlek titeket, így nem tudom a választ. Tényleg lehet, hogy csak félt, és az egészet(szilveszter) nem tartja fontosnak enniyre, így ráér a találka holnap, és lehet, hogy tényleg nem akar veled találkozni, mert más programja van. űde az is lehet, hogy meg akar lepni. Szerintem ha elmész hozzá, abból nagy baj nem lehet, de kedves legyél, mert őt is megilleti az ártatanság vélelme.
2009. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oks kösszi uccsó de otthon lesz szval
2009. dec. 31. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
mellesleg, hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt? szoktatok veszekedni?:)
2009. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
F/16 L/15 néha de melyik kapcsban nincsen?! 9 hónap
2009. dec. 31. 14:58
 10/10 anonim ***** válasza:
9 hónap... akkor talán rádunhatott, DE ha ezt nem mutatta ki mással, akkor szerintem nincs gáz. ha máskor is viselkedett már így, esetleg óvatosan megkérdezheted tőle, hogy minden oké-e...
2009. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!