Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem bekattant mióta szakítottunk mért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó kb. egy hete lett vége azóta nem beszélünk csak facebookon látom miket csinál 10 percenként új csaj ismerős akiknek a képeit végig lájkolja értelmetlen hülyeségeket ír ki, mint valami kisgyerek olyan ott, személyesen nem látom miket csinál. 17 éves. Mért viselkedhet ilyen "furán"?
2014. jún. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékennyé akar tenni ezáltal. Bár elég gyenge módszer.
2014. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy féltékennyé tehet. Vagy szimplán megcsapta a szabadság szele hogy lehet csajozni, aztán hirtelen mindenki kell neki. Ne is foglalkozz vele.
2014. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
Mert ha nem is kisgyerek, de valóban még nem felnőtt.
2014. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem akar féltékennyé tenni mivel ő szakított velem. Sosem volt az a nagy csajozós én voltam neki az első olyan lány aki szerette és akivel tényleg járt, igaz nagyon kevés ideig de nem rajtam múlt..
2014. jún. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!