Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak fegyverrel tudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak fegyverrel tudnád megvédeni a barátnődet megtennéd?

Figyelt kérdés

Most nem arra kell gondolni,hogy 5 símaszkos betör és egy pisztollyal meg kéne védened a barátnőd,hiszen ez egyértelmű.


Én inkább egy reálisabb,hétköznapibb helyzetre lennék kíváncsi, pl. tegyük fel,hogy egy másik "hím" nem száll le a barátnődről,úgy hogy az már téged is zavar, viszont nem tudnál ellene tenni mert fizikailag erősebb nálad az illető.

Ebben az esetben megmernéd fenyegetni egy késsel, esetleg meg is mernéd szúrni ha úgy jönne ki a lépés?


Csak feltételezés, semmi valóság alapja, nekem van egy saját gondolatom és kíváncsi lennék,hogy mennyire tér el avagy egyezik meg másokéval.

Hogy a lányok se maradjanak ki, tőlük kérdem,hogy elvárnák azt,hogy a barátjuk akár "fegyverrel" védje meg őket?


2014. jún. 1. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az 5-en 1 ellen se érdekelne, mindenképpen megvédeném
2014. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak a gyenge patkányok jönnek késsel. Rakja le és mérkőzzön meg velem.
2014. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy szól,hogy az ellenfél erősebb nálad.

Nem tudom te kivel akarsz mérkőzni, bár végül is az is egy válasz hogy megvereted magad, csak nem az én kérdésemre.

2014. jún. 1. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze egyértelmű.

Mellesleg attól, hogy erősebb, vagy nagyobb, attól csak nagyobbat esik. :) A méret nem számít a létszám viszont igen. :))))

Fegyvernél ha gázpisztoly lősz, és futás.

Az élessel lábra lőj. Kést felejtsd el! Még a hosszú bajonett sem az igazi, vagy tanulj késharcot! (megéri)

De a törvényes 8 centivel nem sokra mész (ezért is ebben állapították meg.) Ha kicsit is ügyetlen vagy, elveszik tőled és végetek. Ezért jobb a gáz. Tüzel+futás (kis tömeg ellen is időt ad)

Az éles az más tészta. Attól megrettennek, sok lesz a vér, szétfutnak. Persze jó magyar szokás szerint téged vesznek elő, mert ilyen ország ez sajnos :/ A legjobb nem bajba kerülni :) Én már azért nem hordok fegyvert, mert láttam már mire képes, jobb nem használni. (csak a lőtéren móka, egyébként nem az!)

2014. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a barátnőd szemében vonzó lenne, vagy éppen férfias a késsel való hadonászás. kivéve ha a barátnőd testi épsége forog kockán, pl meg akarják erőszakolni. de ha nem így van akkor javaslom hogy kezdj el sportolni, edz keményen tanuéj meg verekedni, akár hány éves is vagy 30+ ..... azt bassz pofán minden köcsö..göt aki a barátnődet bántani próbálja. Az erő az ami a férfit vonzóvá teszi egy nő számára
2014. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem igaz,hogy nem tudjátok felfogni,hogy ez csak egy feltételezés.

A másik,meg hogy bármilyen erős van mindig lesz egy erősebb, de akkor úgy kérdezem,hogy miután két fogad van és az ellenfeled (aki a provokátor) győzelmi táncot jár a félholtra vert tested felett...mernél szúrni vagy nem?Magadért, és a barátnődért.

2014. jún. 1. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, simán fel lenne jelentve zaklatásért. azt csáó. Soha senkit nem fenyegetnék meg késsel, és semmilyen más fegyverrel. (ha ő azzal jönne az már más kérdés hogy akkor gond nélkül tenném amit tenni kell)
2014. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A közvetlen életveszélyes támadás, és harc közben nincsen olyan, hogy megtennéd, vagy sem. Ha ez felmerül, vesztettél.

A közelharc alapszabálya, hogy nem szabad verekedni. Meg kell verni és kész. Minél előbb kerül a földre, annál esélyesebb, hogy nem te kerülsz oda. Aki harcban mélázik, és moralizál az automatikusan veszít.

Amig ezen töprengsz addig ő időt nyer. Szóval nagyon meg kell nézni mikor harcolsz, mert ha nekiállsz akkor viszont csinálni kell.

Nem mellesleg időt is adsz a barátnődnek, hogy elmeneküljön.

2014. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám először is harc nélkül rendezni a konfliktust.. Aztán ha nekiállna tenni az agyát, lökdösne vagy esetleg meg is ütne lábon szúrnám elég rendesen és elmennék a barátnőmmel együtt. Aztán majd valamit kezd magával az nemigazán érdekel, önvédelem szevasz
2014. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mernék. A személyes lelki bosszúm, megnyugvásom még ha hosszútávon úgy érezném meg is bántam, abban a helyzetben és az azt követő közeljövőben biztos, hogy helyes döntésnek érezném. A jogszolgáltatás nem enyhítene a lelki fájdalmamon ha tudom, hogy miattam szenvedett a szerettem, bármilyen formában is.


Egyébként éppen ma, a villamoson hallottam 2 magyar srácot beszélgeti (25-30 évesek) a zsebesekről, mondta az egyik, hogy ha sikerül kizsebelnie feltűnés mentesen, azt mondom, hogy elismerésem, megdolgozott érte, de ha rajta kapom, akkor halálra szúrom. :D

2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!