Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy a környezeted mennyire fogadja el a barátod/barátnődet?

Figyelt kérdés
Nem szülőkre, sokkal inkább mondjuk munkahelyre, barátokra gondolok. Mennyire befolyásol, hogy megfeleljen, mondjuk a munkája, végzettsége, hogy ne nézzenek le, vagy ítéljenek meg miatta?
2014. máj. 29. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, kit érdekel? Ha a szüleim nem bírnák, az sem érdekelne, munkahely, barátok véleménye pláne nem, meg meg sem fordul a fejemben, hogy mit gondolhatnak róla vagy rólam miatta.
2014. máj. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekel, tőlem aztán gondoljanak,amit csak akarnak.
2014. máj. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet olyan is hogy senkinek sem tetszik csak neked és végül megváltozik a véleményük, vagy nem de boldogok lesztek.

Azonban sokkal könnyebb lesz az életed, ha olyat választasz aki tetszik. Sokat láttam ebből is abból is. Mind2 lehet boldog, de az előbbi először a barátoktól távolodott el, már a családtól is. A párjával boldog (még) de már sokat szenved.

2014. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én barátaim, ismerőseim amikor megláttak a párommal akkor kinevettek, és próbáltak lebeszélni róla állandóan. Ráadásul ott volt velem és úgy is mondogatták ezeket a dolgokat, rettentő gáz volt. És nem a párom miatt éreztem rosszul magam, hanem mert ilyen barátaim vannak. Ránéztek a srácra, hogy nem egy jóképű gyerek, és elítélték, beszélgettek vele, a párom meg csendes, olyan izgulós meg minden, és ott röhögtek rajtam hogy ilyen "lúzerrel" vagyok, jobbat érdemlek, stb.

Az ilyen barátok véleménye semmit nem számít. Aki meg igazi barát, az nem viselkedne így.

2014. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leszarom mások véleményét a férjemmel kapcsolatban. Nyilván jól esett amikor osztálytársam, vagy kolléga megjegyezte hogy jó pasi:) Akkor mondom hogy tudom és megköszöntem:)


De ezen felül nem érdekelne ha valakinek nem felelne meg...én élek vele. Szóval egyéni szoc probléma ha nem fogadja el valaki...Nem érdekel mások véleménye. Az se érdekelt volna ha a családom nem szereti őt, de amúgy szeretik:) mert őt csak szeretni lehet:D


Tetszett a végzettsége:) szexi kertészfiú:)

2014. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!