Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint egy szex kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Több, mint egy szex kapcsolat?

Figyelt kérdés
Találkozunk csókkal köszön , elmegyünk hozzá el vagyunk szexelünk ha szexelünk ,de nincs az h egyből meg akar kapni, el tudunk beszélgetni ,azt mondja jól érzi magát Velem meg mikor találkozunk mindig megjegyzi örül ,hogy lát.

2014. jún. 2. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hát ha van akit megfúrhat akkor miért is ne lehetne a lelki társa hisz mindketten csak felszínes dugógépek vagytok, zsák a foltját.. :D
2014. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyénk hangzik a kifejezés de köztes állapot. Több mint sexkapcsolat, de kevesebb mint párkapcsolat. Én ugyanezt éltem át.... Vagy felvállaljátok és megpróbáljátok, vagy így maradtok. Ez már csak rajtatok múlik hogy mennyire akarjátok elmélyíteni a dolgot.
2014. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

felszínesdugógépek :D

Valójában ,csak hasonló élményekre vagyok kíváncsi.

2014. jún. 2. 10:04
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Ha nincsenek saját külön közös programok, nincs hűség, nincsenek "randik", mások előtt nem vagytok egy pár, akkor ez csak szex némi körítéssel.
2014. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyitott szerintem ilyen dolgokra ,hogy együtt elmenjünk ide-oda, meg utcán is megfogja a kezem meg meg megcsókol ,de az is lehet ,hogy ő ilyen személyiség én meg a buta aki többet akar bele képzelni az egészbe.
2014. jún. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!