Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti megbocsajtanatok ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsajtanatok ha megcsal a parotok egy regi szerelmevel?

Figyelt kérdés

Tobb mint 3 eve vagyunk egyutt. Nagyon szeretem ot, o a mindenem. De vedkeztem. Az elso nagy szerelmem akivel 8 evet voltam egyutt (!!) ugy egy hete visszatert kulfoldrol es rendezett egy bulit amire meghivott. Elmentem a haverokkal,nem akartam tole semmit . Egy kedves ember a multambol semmi tobb. Gondoltam en. De amikor meglattam letagloztam.... gyonyoru volt mint mindig. Oda jott hozzam eleg volt 2 mondat es elolvadtam. Tancoltunk,osszesimultunk aztan felvitt.a.szobajaba es szeretkeztunk. Utana reggel meg olelkeztunk, simogatuk egymast es meg aznap masodszorra is szexeltunk. Tudom,h szornyu amit tettem es azota csak egyszer beszeltem vele amikor elmondtam neki,h ez igy nem jo. A parom sejt valamit, es az egyik haverom aki a baratnommel is jobban van azt mondta,h ha en nem mondom el o megteszi. Ti megertettek? Regi szerelem viszontlatasa szerintettek mentseg?


En: 29

mostani szerelmem: 24

Regi szerelmem szintugy: 29



2014. máj. 29. 11:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem mentség. Mondd el neki, hogy szakíthasson veled és találjon magának egy sokkal jobb párt!
2014. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentség, egy gerinctelen alak vagy, ha nem mondod el. Ha elvileg ő a mindened, akkor nem tettél volna vele ilyet.
2014. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele, hogy te egyáltalán nem találkozol volt szerelmeddel, viszont a barátnőd azt teszi, amit te tettél. Mentség lenne számodra?
2014. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentség erre semmi. Ha megtetted, akkor el kell mondanod, ez a minimum, hogy őszinte vagy a mostani pároddal , aki állítólag a "mindened", és hagyod, hogy ő döntse el, hogy ezek után mit akar, vagy mit nem. Bár ezt sosem értettem, hogy lehetne ő a mindened, ha magadat bármikor elé helyezed?
2014. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Sőt még csak botlásnak sem lehet nevezni, hiszen reggel megtetted még egyszer.. Ezt ne felejtsd majd ki a történetből.
2014. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne ez mentség?
2014. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megbocsájtani, pedig mi a párommal szinte nyitott kapcsolatban élünk. De a régi szerelmekkel szexelni még nálunk is tabu, mert akivel megvolt az érzelmi kötődés, azzal a szex soha nem lesz "csak szex".
2014. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Jól kiszúrtál szegény lánnyal, remélem kidob. Élmény lehet szembesülni azzal, hogy megcsalt a szerelmed, akiben bízol, és esetleg akivel a jövődet tervezed. Undorító dolgot tettél, az meg különösen gáz, hogy másnap ugyanúgy megtetted, erre nincs mentség.
2014. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat számít, ha ismeretlennel csal meg azon az ablakon dobom ki a cuccát ami alatt nem áll a kocsija, ha exel, azon amelyik alatt épp parkol. Kb ennyit befolyásolna az én eseteben.
2014. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentség. Nem bocsátanám meg. És ha én tennék ilyet, én sem várnám el, hogy megbocsássanak nekem.
2014. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!