Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mehetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mehetek el hozzá/mikor jöhet ő és mennyi idő után aludhatunk egymásnál?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a barátom 18. Ő az első barátom, találkozgattunk de csak randik voltak előtte.

Mennyi idő után megszokott az ottalvás és az hogy elmenjünk egymáshoz vagy pl együtt egy hétvégére valahova? (Van vízparti nyaralójuk.) És ilyen esetben meddig mehetünk el, mennyi idő utàn?

(Szexszelni nem szeretnék, nem erre irányul a kérdés.)


2014. jún. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
2 3 hét
2014. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy érzitek.
2014. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nalam 17 evesen fel ev volt. Fel evig nem aludtunk egyett... Persze a fa*z nappal is felall.
2014. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tőletek függ, nincs rá szabály
2014. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem attól is függ, milyen sűrűn találkoztok. De olyan 2-3 hét. De ahhoz, hogy átmenjetek egymáshoz, egy hét után már jöhet. Én kb. egy hét után szoktam áthívni a fiúkat, hogy bemutassam a szüleimnek.
2014. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Pont akartam kérdezni a bemutatást is.

Abban tudnátok segíteni hogy ilyen esetben hogyan viselkedjek és pl miben menjek?:(

2014. jún. 2. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:
15 évesen még biztosan nem aludhatsz együtt fiúval. Minimum 3 év múlva, tiniként még nem része a párkapcsolatnak.
2014. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasszal nem értek egyet, de köszönöm neked is!
2014. jún. 2. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülőfüggő minden. Nálunk 18 éves koromig a fiúk akikkel úgy nézett ki túléltük az első hónapot hazavittem bemutatni, olyankor apu leült velük a nappaliban mint férfi a férfival beszélgetni, hogy nekem még a tanulás a fontos és nem szeretne unokákat, stb. Az egyik srác 3 hónap után szakított, a másikkal 5 évig együtt voltunk. A 3 hónapos engem nem mutatott be otthon, az 5 évesnél talán 2 vagy 3 hónap után lettem náluk bemutatva. Ott aludni pedig félév után aludtam az 5 évesnél, de akkor már elmúltam 18. A 3 hónapossal csak randiztunk, együtt töltöttük a délutánt, ilyesmi. Volt még egy másik 3 hónapos srác, de őt nem mutattam be otthon, ő engem igen, de ott nem működött a kémia így szétmentünk.
2014. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!