Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális rendes családokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

04-71 kérdése:

Normális rendes családokból származunk, a szüleink is barátok. DE:Sehova nem engednek minket el ha több aprogram mint 1 nap. Nem aludhatunk együtt, semmit sem tudnak a nemi életünkről. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

16 evesek vagyunk mindketten.Most peldaul az a helyzet, hogy a lány nem jöhet velünk a családomm pünkösdkor 2 napra nyaralni. Mindig azt mondják mindenre, hogy fiatalok vagyunk. Igenám,mi ezt tudjuk is, de 1 év alatt semmivel nem engednek többet és nagyon félek attól, hogy ez addig nem fog változni, amíg össze nem házasodunk, ami ha lesz kb 10 év mulva lesz!!

Mi a francot csináljunk?? Segítsetek!! Volt már vki ijen helyzetben?? Komoly válaszokat várok,akár priv. Üzenetben is. S.O.S.

köszönök minden választ!



2014. máj. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Házasodok a gazda...:) de 16 evesen ne mar. Igazuk van.:)
2014. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 éves kor, utána már bármit tehettek :D
2014. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők is voltak fiatalok, és nagyon is emlékeznek rá, milyen felelőtlenséggel jár az.
2014. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy 2 napos kiruccanás még nem olyan nagy dolog, azért ennyit igazán megengedhetnének. Főleg ha gondolom szülőkkel együtt is lennétek ráadásul.

Várjatok még 1 évet, aztán már 17 évesen szerintem nyíltan is együtt aludhattok majd. Be kellesz látniuk, hogy szabad akaratotok van, és ha esetleg szexelni akartok, ők nem állhatnak az útjába. De most még legyetek egy kicsit türelmesek.

2014. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Végre egy értelmes ember, akinek elmosolyodtam a válaszán. Elárulnád nemed és korod?? Nagyon köszönöm, mingyárt boldogabb lettem!! :)
2014. máj. 24. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:

20/L, és örülök, ha kicsit jókedvre derített a válszom :)

Négyes voltam

2014. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!