Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónap után szünet. Mi az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónap után szünet. Mi az oka?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. Sosem találkoztam még hozzá hasonlóval,olyan mint egy barát egy társ és bármit meg lehet vele beszélni okos inteligens, még vallásos is mint én és csodálatos 7 hónapunk volt együtt. Egy hete felmerült, hogy ő már nem érzi mindig azt a lángolást mint régen. Neki ez az első komoly kapcsolata nagyon belém volt zúgva de ez most alábbhagyott. Engem ez villámcsapásszerűen ért. Nem szoktam az érzéseimen gondolkozni, szeretem, szeretek vele lenni. De ma beszéltünk elmondta az érzéseit, hogy szerinte már nem szerelmes belém, de szeret és nagyon fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni... Addig vívódtunk, hogy az lett a vége hogy két hét szünetet tartunk. Nem akart olyat dönteni, amit megbán, és így talán tisztába kerül az érzelmeivel. Nem akarok belegondolni mert úgy fáj és olyan szürreális az egész. Nem tudom mi lesz a vége nem is akarok elméleteket gyártani. Nem tudom, persze hogy hét hónap után lankad a láng... Lehetséges hogy csak megijedt hogy én vagyok az első komolyabb barátnője? Mostanában kevés időnk volt egymásra. Lehetséges hogy megjavul, hogy ez csak egy nehéz időszak amit át kell vészelni? Ti mit gondoltok erről? Én 17 vagyok ő 18.

2014. jún. 2. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt egy barátom, aki 10 hónap után pont így kezdte: Nincs tisztába az érzelmeivel stb. A vége persze az én esetemben szomorú, szakítás lett. Ez persze nem azt jelenti, hogy nálatok is ez a helyzet. Lehet, hogy túl gyors tempót diktáltok egymásnak vagy ilyesmi. Az is lehet, hogy csak összezavarodott, mert egy 3. csúszott a képbe. Szerintem várd ki azt a 2 hetet, ha szakít akkor nagyon rossz döntést hozott. ;)
2014. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogtok szakítani, a szerelem egyébként 2 évig tart, tehát 7 hónap után még nem száll fel a rózsaszín köd, valami bezavarta, hagyd kicsit gondolkodni, bár tudom, hogy nagyon nehéz most neked, de ha eddig úgy érezted, hogy szeret, és nem jött egy másik lány a képbe (gondolom nem) akkor most is szeret, valami elbizonytalanította, de ez a "már nem szerelmes" ez szerintem nem igaz, persze ezt nem kell megmondanod neki. Valószínűleg néhány nap után rájön, hogy hülye volt.
2014. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 9 hónap után adta ezt elő most... nagyon kevés ideje volt rám, munkát vállalt és közben vizsgaidőszak is van, plusz nagyon sok pasas akart rámászni... rendesen megingott... most ott tartunk, h nem vagyunk együtt, de mégis együtt vagyunk :D csütörtökön már azzal jött, h "de nem múlt el mégsem... nagyon szeretlek" aztán ha nem vagyok ott, el van tűnve, ami nekem nagyon fáj...


én most úgy vagyok vele, h csak arra figyelek, milyen velem élőben, különben meg túl sok a stressz... szerintem te is próbálj kicsit kikapcsolni, remélem, h jól fog dönteni a párod... csak annyit tudok még hozzá tenni, h minden kapcsolatban vannak mélypontok és a kezdeti nagyon erős vágyódás a másik után, előbb-utóbb tényleg lecsillapodik... azt hiszem, itt dől el, mennyire komoly is a két ember közti kapocs

2014. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok még, szerintem csak fellángolás volt a részéről és most úgy érzi, hogy már nem akar veled lenni, de szakítani sem mer még, mert megszokta veled és ragaszkodik hozzád. Ilyen fiatalon még nem érdemes szerintem nyúzni egymást, ha az egyik már ennyire ezt érzi...most biztosan nagyon rossz neked, de jobb lesz hidd el és te is megérdemled, hogy egy olyan fiúval légy, akiben nem merül fel az, hogy nem akar veled lenni, legalábbis nem 7 hónap után.
2014. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Varok es lesz ami lesz :)
2014. jún. 3. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!