Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónap alatt még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

3 hónap alatt még mindig nem tudtam feldolgozni, nagyon nehéz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem a kedvesem (menyasszonyom). Majdnem 2 évet voltunk együtt első szerelem neki is nekem is. Mindent elsöprő. Volt egy 2 hónapos szünetünk de után kibékültünk és én megváltoztam miatta. De sajnos nem volt neki elég. Az újrakezdésünk után 8 hónapra megint szakított, hogy élni szeretne. Nem tudom feldolgozni, úgy érzem sosem fogom tudni elfelejteni de lehet nem is akarom. Most van egy laza kapcsolatom de nem pótol semmit. Az önbizalmam ugyan visszajött de esténként még mindig padlón vagyok. Hiányzik nagyon az arca, a szeme, a jelleme, minden porcikája. Örömmel venném ha lenne tanácsotok esetleg észrevételetek.


A rossz indulatúakat kérem szépen ne írjanak. Köszönöm


20/F 21/L



2013. okt. 9. 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon tudlak sajnálni!


1-2 hónap alatt lett laza kapcsolatod. Nem szeretted te egyáltalán.

2013. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
tedd, túl magad rajta!
2013. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
3 hónap után lett egy laza kapcsolatom talán kövezzetek is meg, hogy megpróbáltam túltenni magam, de igaz nekem itthon kellett volna verni a fejem a falba amíg ő elvan.
2013. okt. 9. 12:53
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Majd évek mulva jobb lesz. Tapasztalat. Semmiféle esetre se tartsd vele a kapcsolatot. Ha közelben lakik akkor is kerüld amennire csak tudod és egyre jobb lezs.
2013. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
menyasszony, már ez is vicc. jártál egy lánnyal kevesebb mint két évet, az is rossz volt (szünet). ere eljegyzed
2013. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2013. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy neked sikerült összehozni egy laza kapcsolatot. Nekem még az sem sikerült a két hónap alatt.


Egyébként mit vártál? 21 éves lány? Az még nagyon fiatal... Te is még az vagy...


25/F

2013. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
a memória egy kopó dolog. szóval ha akarod, ha nem elfogod felejteni lassacskán. nyilván nem teljesn, de szépen lassan elmúlik az ereje a dolognak.
2013. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Az én részemről komoly volt a dolog és a szünetet sem én kértem. Miután újra összejöttünk azután kértem meg a kezét mert azt hittem innentől, hogy megváltozok minden rendben lesz. Ő kérte a szünetet majd szakított velem először is majd másodszor is ő kérte a szünetet majd szakított. Az, hogy valakivel ennyire komolyan gondolod és eljegyzed nem az eltöltött idő függvénye. Ha valaki azt érzi 2 nap után is megkérheti a másik kezét az már más, hogy mit fog mondani az illető.
2013. okt. 9. 12:57
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
szerintem nem tiszteled sem a volt barátnődet, se magadat, mert ha így lenne, gyászolnál picit és nem egyből...
2013. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!