Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Idegbeteg vagyok, hogy elveszítem!

Figyelt kérdés

Az van,hogy magántanuló vagyok egy általános iskolában egy betegség miatt.Az igazgató eredetileg nem akarta elfogadni,de amikor bevittük az orvosi papírt,hogy javasolják,akkor megkaptam,de hiába,mert utálnak.Nem adták meg,hogy melyik nap miből vizsgázok,nem volt konzultáció semmi.Amikor megkérdeztem egy haveromat,aki már volt magántanuló,mert elütötte őt egy autó nagyon durván és végig gipszbe volt és ő is mondta,hogy volt konzultáció is és azt is megmondták mikor miből kell vizsgázni.Nekem meg nem és ez baj,mert a barátnőm szülei meg az én szüleim nagyon szigorúak,ha megbukok akkor eltiltanak minket és sajnos megtudják oldani,nagyon ravaszak,nem tudnánk találkozni,ezért nem szeretnék megbukni,de nem tudom mit csináljak?

Ha 3 tantárgyból bukok még lehet pótvizsgázni,vagy akkor már bukás van?Az nem "baj" ha pótvizsgázni kell,akkor nem tiltanak,csak ha meg is bukok.



2014. jún. 3. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy beszélsz a szüleiddel.
2014. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj be az iskolába és kérdezd meg őket.Nem tehetik, hogy nem mondják meg.
2014. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak én már írtam e-mailt,hívtam is az osztályfőnököt,de semmi,és ma már vizsga.
2014. jún. 3. 00:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el a szüleidnek..Nehogy évet kelljen ismételned.Be kéne szerintem menniük a szüleidnek a suliba...
2014. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélj már a szüleiddel, hogy basztak elmondani miből kell vizsgáznod. A semmiből nem számíthatsz túl jóra...
2014. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is magántanuló vagyok és pont ma lesz vizsgám xd
2014. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, a magabiztosság fél siker, elmész a vizsgára azt hátha adnak egy kegyelem 2-est, ne követelődzél semmi, de vizsgán probálj meg mondani valamit ami eszedbe jut a témával kapcsolatban..Irásbelire is irj valamit, hátha.. ha megbuktatnak, akkor viszont tanulj legalább egy közepes szintet érj el. Sok sikert..
2014. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 tantárgyból még lehet vizsgázni de többől már nem én tavaly 4ből buktam közelép iskolában és pont akkor jött vissza a törvény hogy 3nál többól nem lehet pótvizsga. Fel a fejjel és beszélj a szüleiddel
2014. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marc Bolan ***** válasza:

Tudtommal kötelességük leírni a viszga követelményeit. De már mindegy,ha vizsgázol... Szüleidnek kellett volna bemenni.

Azért a "Párkapcsolatok" kategóriában,valami mélyebbre számítottam. :D

2014. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg elkéne mondani a szüleidnek mind ezt! És nekik bemenni az iskolába, hogy mi az hogy nem mondják meg melyik nap miből vizsgázol? Őket biztos nem küldik el! Gondolkozni kéne.
2014. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!