Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnt el hirtelen teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el hirtelen teljesen? Menekül az érzései elől?

Figyelt kérdés

Két hónapig jártam egy sráccal, az elején nagyon oda volt értem, de aztán mintha összezavarodott volna, megijedt volna az érzéseitől és attól hogy ennyire megszeretett. Folyton ingadozott a "hangulata", mikor közel kerültem hozzá, akkor ellökött magától, de ugyanakkor szeretett volna magához közel tudni, és halálosan féltékeny volt. Beszéltünk erről, és nagyon úgy tűnt, h azért akart távol tartani magától, mert félt a csalódástól, ugyanis csak egyszer volt szerelmes, de abból összeköltözés,eljegyzés is volt, majd pedig kiderült h a csaj megcsalta, és teljesen összetört szegény. Egy hete egyik pillanatról a másikra úgy döntött,h szakítsunk,és teljesen eltűnt,egyáltalán nem keres,pedig előtte minden nap beszéltünk. Persze éreztem a nagy "dilemmáját",úgyh sejtettem h ez lesz belőle. Azzal indokolta a szakítást,h nem akar most komoly kapcsolatot,egyedül akar lenni. Nem enyhül a hiányérzete,én teljesen beleszerettem. :( És tényleg azt érzem,h csak azért lökött el magától,mert menekül az érzései elől,és ezért szakította meg velem hirtelen egészen a kapcsolatot,mert ha beszélnénk v találkoznánk,akkor rossz lenne neki,mert igenis vannak érzései irántam... Mit gondoltok?

20/L


2014. jún. 3. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Keresd te es talalkozzatok! Ne hagyd "elmenni" ha szereted! Lehet nagyobbnak kene lenni a bizalmanak feled es idovel teljesen megtudna bizni benned es nem felne a csalodastol mert erezteted vele h nincs miert felnie! Viszont arra is gondolj mivan ha ez csak egy urugy es mas tetszik neki es azert fejezett be hirtelen minden kapcsolatot veled! Beszelned kene vele szemelyesen az lenne a legjobb mindenesetre remelem boldog leszel ha nem is vele massal! :) 18/F
2014. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is pont ezen rágódom... hogy ha tényleg csak a csalódástól fél, akkor nem akarom hagyni elmenni, de az is lehet, hogy már nem akar engem, akkor viszont "gáz" küzdeni érte. Köszönöm
2014. jún. 3. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót élek át én is... Vagyis én is azt gondolom, hogy az érzések nem tűnnek el napok alatt, hanem egyszerűen saját magát nem bírja most elviselni, bizalmatlan, megtört... Mondanám, hogy legyél türelmes, de nagyon nehéz, én is szenvedek. Az a baj, hogy nem tudsz vele mit csinálni. Ha nem fogadja el a "támogatásod", nem tehetsz semmit. Meg kell várni, amíg jobban lesz. Csak kérdés, ez mikor következik be... Nagyon nehéz dolog ez.
2014. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én sem tudom, hogy csak az újabb csalódástól fél, vagy időközben kiábrándult belőlem. Ez a legrosszabb.
2014. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jo csaj vagy?ezt azert kerdezem mert azert volt tul feltekeny mert szeret es tul jo vagy es nem akar elvesziteni....?! Bizalmatlan es nem tudja mitcsinaljon mert ugye atelte mar a megcsalast te meg egy szep lany vagy es fel h megint atkell elnie egy megcsalast ha esetleg neked jonne egy jobb fiu..
2014. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keresd te! Szereted, akkor tényleg nehagyd elveszni. Ha azt is mondja, hogy most nem akar komoly kapcsolatot és egyedül akar lenni, akkor ajánld fel neki a barátságot. És ha úgy dönt hogy akar kapcsolatot, ha szeret ő is akkor veled lesz. Mutasd meg neki, hogy benned nem fog csalódni. Hátha bátrabb lesz.

20/L

2014. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél a csalódástól. 23/l
2014. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret ez a pasi téged... Ha szeretne, nem tudott volna így elhagyni, szakítani.
2014. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!