Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 éves lány vagyok. Egyik...

16 éves lány vagyok. Egyik pillanatban amikor a barátommal vagyok még minden rendben van, boldog vagyok, és úgy érzem semmi/senki sem ronthatja el a kedvemet, aztán hirtelen órák múlva összekapunk valamin a párommal és teljesen elborul az agyam?!

Figyelt kérdés

Azon idegesítem fel magam elég durva szinten,hogy én magyarázok neki,meg mondom a magamét mikor felidegesít,és ő mosolyog ezen,és az arcomba nevet! Ettől annyira,de annyira ideges és agresszív tudok lenni,hogy legszívesebben szétvernék valamit,vagy össze-vissza káromkodnék vele,de van,hogy legszívesebben képen törölném ezért az illetőt amiért a képembe nevet miközben én ideges vagyok(ez esetben a páromat),csak hogy még jobban idegeljen... persze tudom magamról,hogy SOHA nem lennék képes őt testileg bántani,de annyira elborul az agyam némelyik veszekedésünk után,hogy

- teljes erőmből kiabálok

- csapkodok (rosszabb esetben földhöz vágok valamit:()

- vagy az asztalt,vagy a falat ütöm ökölbe szorított kézzel

- káromkodok (olyanokat pl. hogy bárcsak megd*glenék már, persze soha nem lennék arra képes,hogy öngyilkos legyek,de valahogy mindig kiszalad a számon)

- hisztérikusan sírok, és csak nagyjából fél óra elteltével tudom abbahagyni a sírást.

- szaggatom a hajamat:(.....


Folyamatosan csak arra gondolok,hogy mennyire elegem van mindenből,és hogy mennyire fáj ez az egész... több,mint 1 éve vagyunk együtt a barátommal,és mindent megtennék érte,Ő a másik felem,és elképzelhetetlennek tartom nélküle az életemet (akármilyen nyálasan is hangzik)... De ezt egyszerűen nem tudom elviselni,hogy miközben én ideges vagyok,addig Ő a képembe nevet,vagy pedig mosolyog,és közben még le is tagadja,hogy ő nem csinál ilyet! Én pedig egyszerűen nem tudom magam kontrollálni,és csak kiabálok,káromkodok,meg ehhez hasonlók...


Ezek a tünetek minek a jelei? És mit tudnék csinálni ez ellen,vagy mivel tudnám magam kezelni/kontrollálni??? Gondolkoztam azon is,hogy veszek itthonra a szobámba egy boxzsákot.



2014. ápr. 25. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagy kérdezzem meg, hogy melyik évben és melyik hónapban született a párod? Esetleg 1999-es? (szoktam sorsot elemezni)
2014. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzenetet.
2014. ápr. 25. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, fejlodesben van a tested, dulnak a hormonok, valtakozik a hangulatod. Sportolsz eleget? Ha nem, itt az ido, hogy valami kemeny fizikai edzessel kifaraszd magad. Levezeti a stresszt, es segit megszerezni a kontrolt.

Idovel meg nemi onfejlesztessel kepes lennel elerni egy olyan onkontrol szintet, hogy rajossz hogy az erzelmi kilengeseiden igenis felul lehet kerekedni. A gondolataid keltik az erzelmeidet. MIkor rajossz, hogy ezeket kontrollalni tudod, akkor majd elmulnak ezek az allati megnyilvanulasok.

2014. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!