Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, másra is jellemző ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, másra is jellemző ez?

Figyelt kérdés
Tehát, ha a barátomnál alszom, akkor nem szeretek full meztelenül aludni. Legyen szó sima alvásról, vagy akár szex utánról, de egy bugyi mindig kell rám, mert anélkül olyan kényelmetlenül érzem magam. Másnál is van így?

2014. jún. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont meztelenül szeretek lenni, szex után, alvásnál, párommal vagy anélkül. Engem nem feszélyez a meztelenség.
2014. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van, ha a párommal vagyok, nem zavar, ha meztelen vagyok. De egyedül nem tudok pucéran aludni.:)
2014. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok, mint a 2. válaszoló. Csak a párom mellett tudok meztelenül aludni, egyedül soha (akkor se, ha senki más nincs a lakásban.)
2014. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, vele mint te. Nem tudom miért de bugyiban jobban érzem magam.
2014. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi például mindig pizsamában alszunk. Nem vagyunk szégyellősek, de kínos lehet ha pl. este kimész a mosdóba és ruha nélkül összefutsz a szülőkkel.
2014. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!