Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátommal nyűglődünk, de elvileg szeretjük egymást.

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hétig nagyon elridegült a kapcsolatunk, random leordított, majd furán viselkedett, undok volt, én teljesen szétestem emiatt, semmi másra nem tudtam koncentrálni, csak aggódtam érte. Amikor komolyan próbáltam vele beszélni elviccelte, és nem akart megnyílni, mert hogy az picsogás, bla bla bla. Ezek után ez egyre rosszabb volt, ha elkezdtem ecsetelni, hogy rosszul esik amit csinál megkérdezte, ez hogy jön ide. végül már annyira elfajult a helyzet, hogy kénytelen voltam facebookon kérdőre vonni, hogy táplál-e még irántam bármi nemű érzelmet - erre megkérdezte erre mit mondjon, én mondtam, hogy szerintem nem túl bonyolult kérdés - és ő annyit mondott, hogy igen.

Kifakadtam, hogy akkor mi ez az egész, azt mondta, ne itt beszéljük meg. Végül sikerült rám időt szakítania, leültünk egy padra, és ennyit mondott: "hát szerintem mi végeztünk.." én teljesen lefagytam, olyan érzés volt, mintha megragadták volna a belső szerveim, és kitépték volna belőlem. ilyen hangulatban múlt el egy fél óra, elmondott pár dolgot, hogy mi zavarta, majd egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy tiszta szívből nevetünk, olyanok voltunk mint régen, ösztönösen átölelt, ugrattuk a másikat, megcsókolt, mikor leültünk alapból az ölébe vont, majd elmotyogta, hogy nem tudja mit akar. Hazakísért, kérdőre vontam, azt mondta minden maradjon a régiben és megpróbálja "elviselni" azokat a dolgokat, amin nem tudok változtatni.

Ez másfél hete volt. Azóta volt nálunk, sokszor jól éreztük magunkat, de úgy érzem újra kezdenek elfajulni a dolgok, távolságtartó, és megcsinálja amit kérek, de látszik, hogy tehernek érzi. Nem támaszkodik rám, tudom hogy vannak családi problémái, azokat nem akarja elmondani, nem is hív át magához már.

Szeretnék vele komolyan elbeszélgetni, mert őszintén szeretem és ragaszkodom hozzá, és leginkább akkor látnám értelmét, hogy szakítsunk, ha nem szeretne, de másfél hete még szeretett... Az évfordulónkig még 2 nap van, várjak addig ( eléggé be vagyunk táblázva a hétre mindketten) vagy egyáltalán hogy hozzam fel és mikor, hogy beszélni akarok vele? Hogy érjem el, hogy megnyíljon nekem jobban? Tudom, hogy ezt nekem kéne tudnom, de egyszerűen 11,5 hónapig ilyen nem volt, kétségbe estem és tanácstalan vagyok.


2014. jún. 3. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ne erőltesd ezt a kapcsolatot,mert vége lett
2014. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!