Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal és nagyon bánom nem tudom helyre hozni azért csináltam mert nem mondta hogy szeret és csak azt akartam ki csalni bele, barátok vagyunk aminek örülök hogy érjem el hogy megint belém szeresen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én egy ilyen után ellöknélek magamtól, magamba fordulnék, hogy mit ronthattam el, hogy lehettem ilyen, és évekig egyedül maradok. Biztosan azért szakíthattál velem, mert nem voltam neked elég jó.


20/F

2014. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nők...annyi eszed nem volt, hogy megkérd, hogy mondja gyakrabban, hogy szeretlek? Bezzeg a barátnőm..ő ilyet nem csinál, sőt minden szirért meg sz@rért hisztizik :D

Ha ezt őszintén elmondod akkor sem fogja magát a karjaidba vetni de talán később ad még egy esélyt. Sok sikert, és legközelebb ne taktikázz hanem ülj le beszélgetni :)

2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
leültünk beszélgetni,de nem segít, csak max barát akar lenni, hát mit csináljak hogy szeresen belem?
2014. jún. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!