Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kinézetű lány mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kinézetű lány mellé milyen kaliberű/kinézetű pasi illik?

Figyelt kérdés

[link]


Ha picit azért sminkeli magát és nagyon okos. Linkelnétek olyan képet srácokról, akik illenek hozzá?


2014. jún. 3. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért hülye a kérdés: Láttatok már gyönyörű fiút egy nagyon kövér, ritka hajú, csúnya arcú lánnyal kézen fogva az utcán? Nem, még akkor sem, ha teljesen lelkitársak lennének.Amit először mindenki meglát, z úgyis a külső- ez kell, hogy valaki közelebb kerüljön a másikhoz.
2014. jún. 3. 20:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Hmmm. Érdekes kérdés, nem igazán tudom így. Olyan srác illik mellé, aki ápolt, aranyos, mosolygós.
2014. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat!
2014. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Pista bácsiiiiiiii :D
2014. jún. 3. 20:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Én amúgy láttam helyes pasival dagadt, lenőtt hajú, gagyi orrpiercinges, hörcsögképű csajt. Szóval én azt mondom, hogy ezen nem kéne ennyit rugózni, és igen, hülye a kérdés. Vagy legalábbis erősen túlpörgöd.
2014. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Férfias alkat, férfias gondolkodás. Kis izom, de ne legyen túlzás. Arányos test, nem sovány, nem kövér, kiegyensúlyozott öltözködés, jó kiállás, és egy kellemes, helye arc. Ne legyél páwa és ne legyél az a kopasz-gyúrós fajta sem, mert akkor nincs sok esélyed az igazán okos és eléggé csinos lányoknál. Meg persze lehetsz egy kicsit szőrös is, az sem baj ha nagyon, meg ha kevésbé, csak ne legyél full csupasz, mert az férfiatlan, egy ilyen lány meg igazi férfira vágyik.

Ja és ne legyél ilyen C&A meg ilyen magazinokban megjelenő teljesen tökéletes képű sem, mert az meg nem természetes és egy nőnek az sem jön be.

2014. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


<3 :)

2014. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 10-es válaszolóval értek együtt.
2014. júl. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!