Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a baj!? Az egyik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj!? Az egyik lánnyal már egy hónapja imerkedek és tegnap rá kérdeztem hogy akkor mikortól kezdünk járni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszek meg nekem is ő. És már egy hónapja beszélgetünk ismerkedünk és pont a hónapos ismeretség után megkérdeztem hogy akkor járunk. Erre elkezdte hogy nagyon cuki srác vagyok de nem akar kapcsolatot... De akkor miért írt rám hogy isnerkedne meg miért találkozgatott velem? És miért adta alám a lovat? Most akármit írok nem válaszol. Tegnap írtam neki utoljára most írjak rá vagy várjak?
2014. jún. 3. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irj ra oszt varj! Kerdezd meg hogy miert nem irt. Erdeklodj.
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ezt bukta nézz másik csaj után
2014. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

JUJ.

Hát most lehet, hogy elrontottad az esélyeidet...

Talán nem végleg, de valszeg igen.

Ő sztem ezek alapján nem gondolt semmit arról h "mikortól kezdtek el járni"... sztem ilyen kérdést nem is lehet feltenni egy másik embernek.

Valszeg csak barátként tekint rád és jól érezte magát veled, de megijedt, emrt te már agyban a nászéjszakát is eltervezted... Ácsi, hagyj neki időt. Adta alád a lovat... Hát, lehet, h te is érdekelted, vagy tényleg csak barátságot akart, mindenesetre te rontottál ajtóstul a házba. Semmiképp se zaklasd... Írj egy rövid tömör bocsánatkérő üzenetet, ahol tisztázod, félreérthettél valamit, de szeretnél vele ugyanúgy találkozni akkor is, ha barátok vagytok csak.

Csak így lehet újra esélyed, és így sem 1 hónapba fog telni, mire ő is úgy gondolja a dolgokat, ahogy te.

2014. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebbe van valami köszi :)
2014. jún. 3. 21:10
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
ő most nem akar téged. Hagyd élni most.
2014. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nagyon köszi a tanácsod megbeszéltem vele és most úgy tünik minden okés ! Örök hála :)
2014. jún. 3. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Elcseszted,a nők általában érzelmi piócák,akik a férfiakon élősködnek.A legtöbb lány ezt jobban élvezi,mint a szexet.

Ezt nevezik érzelmi kihasználásnak.

2014. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok^^

igazán nincs mit, örülök, hogy legalább egyszer megfogadták, amit írtam, és jól végződött. :)

7-esnek csak annyit, h ne legyél már negatív^^

2014. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Milyen témát hozzak fel de ne legyen nyomulós? Vagy várjak még ő ír?
2014. jún. 3. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben most várnék arra, hogy ő keressen, de ha mindenképpen te szeretnéd felvenni a fonalat, szerintem gondolj vissza egy olyan témára, amiről szívesen beszéltetek mindig, és tényleg inkább barátságra utal. tegyél úgy, mintha mi sem történt volna, szerintem. :) Vagy ha nem tudsz ilyesmire gondolni, keress egy jó eseményt, koncertet, vagy bármit, ahová jó lenne elmenni, és ezt neki is így add elő, hogy pl. klassz lehet ez a film, nincs kedved megnézni? ha ezt előtte is el tudtad képzelni/előtte is ment, akkor most is működhet. ^^

#3-as^^

2014. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!