Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki? 19/L

Figyelt kérdés
Már amikor összejöttünk, akkor is tudtam hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolatunk, de hát egyszer élünk, miért ne. Egy ideig nagyon jól elvoltunk a sok komplikáció ellenére ami a korkülönbségből és az emiatti titkokból a szülők előtt adódott. Szeretem, de én nem bírom tovább folytatni, egyszerűen képtelen vagyok :( Viszont a problémám hogy ő teljesen belém szeretett. Nem akarom megbántani, de tudom hogy ez elkerülhetetlen. Tudom hogy iszonyatosan fog neki fájni, de hogy mondjam el neki hogy én nem akarom folytatni, úgy hogy nekem ne legyen lelkifurdalásom amiatt amit úgymond vele tettem? Hogy elviselhetőbb legyen neki is?
2014. jún. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fog neki fájni, nem tehetsz mást, egy kis fájdalmat kell okoznod hogy el tudjad hagyni
2014. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de nekem is nagyon rossz lesz, már most az hogy belegondolok, de az is rossz ahogy most van, viszont ezt az állapotot nem lehet máshogy megoldani, tényleg nagyon szeretem de kell az elszántság

:(

2014. jún. 3. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépen, finoman tudasd vele. Persze megmondhatod neki, hogy ezek után is szívesen beszélsz vele és a barátja maradsz. Nem lesz könnyű, de idővel remélhetőleg neki is elhalványulnak az érzései.
2014. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős?
2014. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el neki... Néhány éve, szinte ugyanez történt velem, és addig húztam-halasztottam, nem akartam megbántani, hogy végül ő tette meg...

Ne várd meg ezt a pontot, mondd el neki te. És az igazat.

Azt is mondd, ami gondolom igaz tehát nem lenne hazugság, h te jól érezted maga vele, köszönd meg neki az élményeket és kívánj neki minden jót.

2014. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!