Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér vagy a karcsú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér vagy a karcsú nő előnyösebb anyagi szempontból?

Figyelt kérdés
Nehéz.., mert ugye a kaja nem olcsó, a karcsú nőket pedig vinni kell ide-oda.

2014. jún. 4. 14:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kövér voltam ettem, amióta lefogytam azóta meg öltözök. :D

Komolyra fordítva a szót..ha ilyeneken gondolkozol inkább vegyél kutyát, abból is elemeset mert annak a költsége jobban kiszámítható.

Nem gondolod komolyan, hogy egy nő csak úgy van és el kell tartani. Sok nő ügyesebben megáll a lábán mint hiszed. Aki meg az anyagiakért van veled, hát elég szánalmas, mindegy hogy kövér vagy sovány.

2014. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Neked a műpunci való! Az olcsóbb. Csak feltöltöd kellemes meleg vízzel, belevered, és kiöblíted. 2 liter csapvíz ára fillérekbe kerül.

És lehet több műpuncid. Baba, salátás, popsi is lehet, de még műszáj is lehet, igaz abban nem lesz fürge nyelvecske.

2014. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

tökéletes megoldás: 500 kilós nő!!!!


miért?

nem kell sehova vinni (ha mégis az egy lakás ára, mert bontják a tetőt és a daru + csapatszállító helikopter sincs olcsón)

azon a címen, hogy fogynia kell nem adsz neki kaját csak vizet...kb 1 évig...+ van ágyad még azt is megspórolod!!! igaz csak 10 hónapra kb utána kényelmetlen lesz...


na miután letelt az 1 év, leadod ezt a csajt egy milliárdosnak aki fizeti a műtétet neki és keresed a következő 500+-ost :) és ezt életed végéig :P

2014. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez az aztán a probléma. :D Hidd el, én nem vagyok karcsú, de eddig az összes srác ismerősöm, akivel együtt ettem, többet evett nálam.
2014. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egy kövér nő azért előnyös gondolj bele... Fogsz egy kis szalonnát , csalogatod hogy gyere , gyere az ágyig. Majd le teszed neki a jól meg érdemelt jutalmát. Miközben eszik , finoman a mögé mész és meg pakolod. :)
2014. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Na ide Figyelj bunkó kis senki.. Tudsz te normálisan gondolkodni?? Így akarsz párt választani hogy minél kevesebbe kerüljön? Elárulom neked, hogy ha van egy vékony nőd, és ha nem képes eltartani magát, vehetsz neki ruhát, több ezer forintos diétás ételeket, aztán ott a konditerem. Viheted sok helyre. De ezek az igények ugyan úgy meglehetnek egy teltebb nőnél is. De ha te ez alapján akarsz barátnőt szerezni, magányosan fogsz meghalni :)
2015. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Hogy te mekkora egy faszparaszt vagy!!!!
2015. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Istenem,ekkora barmot:)

Te inkább maradj meg a recskázásnál kérdező,az semmibe sem kerül.

2015. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 tarnai ***** válasza:
A kövér mehet análba is, a karcsú hisztizik és síkosító kell neki ami drága.
2015. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy gondolod, hogy ez egy vicces kérdés, anyád elég rosszul nevelt fel.
2015. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!