Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért védi mindenki a tulsulyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi mindenki a tulsulyos nöket? Miért jobbak a karcsu nöknél?

Figyelt kérdés

Sokan mondjàk, hogy fujj roadt szemét karcsu nök, bezzeg egy kövér milyen jo, satöbbi!

Nem értem!



#nő #kövér #dagadt #igazssàg
2012. aug. 25. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Milyen téren? Sumoban biztos jobbak a testesebb nők.. :D

Amúgy nem hiszem hogy ez átlagolás lenne. A karcsú nők vonzóbbak szerintem, viszont egy karcsú nőnél vonzóbb az a nő, aki nem duci, de van mit fogni rajta.

2012. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nem igaz. Mivel őket bántják leginkább. Aki megvédi őket az megérti azt, hogy nem az határoz meg egy embert hogy vékony vagy kövér. Egyébként sem értem, miért szórakoznak azzal folyton az emberek, hogy egymást kritizálják.
2012. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát,ha egy csajon van 10 kiló,az még bele fér,és egész addig lefelé,amig már nem betegesen vékony.A túl kövér,és a túl sovány,szerintem az a csúnya.
2012. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi számít kövérnek, mi számít vékonynak? Mert ugye létezik anorexia, ami betegség, és még jóhogy nem szép, meg létezik olyan, hogy valaki egy dagadt disznó.
2012. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a dagadt disznók hangoztatják.

Irigység.

2012. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na igen, de sok olyan kommentet làtok, hogy inkàbb a kövér nöt vàlasztja a bolond, mert az megbizhato, ellentétben a csinossal. Pedig ez nem mindig van igy. sok eseten pont a kövérek szemetek, de igazàbol mindegy, milyen alkat, ha a személyisége fügét mutat! Nekem a legtöbb kövér ismerösöm egy ri.anc, de sok karcsut is ismerek ugyanigy...
2012. aug. 25. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én hasonlóval még életemben nem találkoztam, esetleg a 4-5 pluszkilóval hódítok preferálásával a csontzörgésesekkel szemben. A titok a domborulatokban rejlik, teltebben lehet formája az embernek, csontvázként aligha.
2012. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én picit husis vagyok, öcsém nője meg 175 centijéhez 45 kiló, amiből tíz kiló mell.

Szerintem girnyó, de simán elcserélném az alakját a sajátoméval.


Engem inkább az idegesít, hogy én betegség miatt vagyok hízásra hajlamos, és hülyére sportolhatom az agyam, mint most, akkor sem leszek 55 kiló, mert nem, ő meg genetikailag ilyen, és állandóan mekis kajákat eszik, meg chipset és semmit nem hízik.

Viszont mindenki azt hiszi, hogy az ilyen kis vékony csajok azért néznek ki így, mert annyit tesznek érte, én meg azért nézek ki így, mert lusta vagyok törődni magammal, és le se sz.rom, holott tök fordítva van, és ez idegesít...


Engem nem érdekelne, hogyha cukkolnának meg irigyelnének amiért vékony vagyok, bármit megadnék azért, hogy büntetlenül otthon tespedve a gép előtt tolhassam magamba a rengeteg hizlaló kaját és ne legyek több 45 kilónál... Nem tudom mit sírnak a vékony csajok, hogy húdesz.ar nekik, őket szeretik a fiúk, őket preferálják a husikkal szemben, akármit is mondanak, ugyanis vékony lányokat nem szoktam pasi nélkül látni, ellenben a ducikkal...

Nem fogom őket ezért sajnálni, max irigyelni erősen...


21L

2012. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért választanak a fiúk kövérebb lányt, mert abban bíznak, hogy ők majd nem csalják meg őket, nem lesznek szemetek stb. Járnak inkább egy olyan lánnyal, aki lehet nem is vonzó számukra annyira, csak mert állításuk szerint, akik csinosak azok mind mocskos r*bancok, pedig csak keresni kéne. Nem egyszer adtak hasonló válaszokat. Ja meg csúnyább barátnőt is azért választanak, mert hogy majd ő talán nem lesz olyan, mint a többi lány. Csak tudnám, ha csúnyának tartja a barátnőjét, az úgy milyen kapcsolat lehet...
2012. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Hoppá, látom kiakadtál az egyik válaszomon, bár lehet más is írt már. De én voltam az egyik, aki a kövér nőket éltette. Igen, képzeld, nekem a évkony lányok jönnek be testre, de tapasztalataim szerint jellemre a kövérek sokkal szimpatikusabbak, szerethetőbbek. Ez van. Lehet pattogni, attól még nem fog kelleni nekem olyan lány, akinek a puszta jelenlététől idegbajt kapok, legyen akármilyen szép, vonzó testre.
2012. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!