Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mindennek vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mindennek vége? Esetleg még van esély?!

Figyelt kérdés
A srác akivel nagyon jóban vagyunk és komolyabban is ismerkedünk elhívott szilveszterezni! Úgy volt, hogy el is megyek, szval mondtam, hogy 10felé ott leszek! Mondta, hogy kijön elém! Hát mégsem mentem el,de még én sem tudom, hogy miért nem! De a lényeg az, hogy ő sem hívott fel, hogy mikor megyek, vagy nem megyek! A helyzet az, hogy nem tehetek róla, de szeretem,és nem akartam vele bunkó lenni! De ha nem fog keresni, akkor elveszítem, de az nem lehet...Segítsetek, most mit csináljak? De ha valakit elhívok szilveszterezni és tudom, hogy neki ez a hely idegen, akkor csak elmegyek hozzá és vele megyek bulizni! Vagy nem jól gondolom? (mert nem egy helyen lakunk) Esetleg, ha nem hívtam, fel akkor ő is megcsörgethetett volna, hogy hol vagyok, mert azért ő a fiú...köszönöm a válaszokat!Kort és nemet is kérnék!
2010. jan. 1. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát...Lehet, hogy akkor a fiúnak mégsem vagy olyan fontos??Vagy 1xűen várt várt és megunta,besértődött hogy nem mentél el,és még csak 1 üzit sem küldtél neki,hogy ne várjon.

19/L

2010. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nem mentél el...Hülyeséget csináltál, most szerintem azt hiszi, hogy nem kell neked és csak hülyíted. Próbálj vele beszélni.

18/L

2010. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem küldtem és most egész nap ezen töröm a fejemet, h mi lesz, mert szeretem és én nem akarom, hogy vége legyen!

Egész este azt vártam, hogy mikor hív fel, hogy hol vagyok, de semmi! És kétségek között vagyok, mit csinálhatnék?

2010. jan. 1. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

De hát nem mentél el hozzá, amikor meg volt beszélve, akkor ne azt várd, hogy még rádcsörög...Egy kapcsolatban persze, ez természetes, de még csak most alakulna ki köztetek valami, nem az ő felelőssége, hogy te hol vagy! Várt téged, te meg egyedül hagytad! Ne várd el, hogy most ő keressen! Szerintem azt hiszi, hogy csak szórakoztál vele...

20/L

2010. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de ha jól értem te nem szóltál neki, hogy mégsem mész, ő meg lehet, hogy ott várt rád 20 percet. Nem gondoltál arra, hogy legalább ráküldhettél volona egy sms-t, hogy ne várj mert nem megyek? Én a helyedben nem rá várnék, hanem neked kellene tőle bocsánatot kérni. 27L
2010. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de mit mondhatnék neki, h miért nem mentem el? Mert hazudni se akarok! De úgy éreztem, amikor beszéltem vele, h nem igazán akarja, h elmenjek és tökre összezavart, mert elötte nap, meg ő hozta fel, h akkor megyek-e! :S :(
2010. jan. 1. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? meg jártok amugy? nekem elég sok fiu barátom van. jó barátom, és tudom h viselkednek azokkal akiket komoylan gondolnak meg akivel csak ugy el akarnak lenni. nekem az az érzésem h elhivott ha van kedved mész ha nem nem, de szerintem nem nagyon izgatta a dolog h nem voltál ott, tuti felhivott volna akkor ő h mi a baj h nem értél oda,pl h nem e történt veled utközben valami.
2010. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!