Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikortól érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikortól érzitek úgy, hogy már nem csak randiztok, hanem párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Hányadik randi után? Vagy attól függ mikor volt az első szex? És ha az esetleg korán volt? Rákérdezni meg elég kellemetlen, hogy figyelj már,mi most ,,járunk"?:D vagy ti ezt hogyan szoktátok tisztázni?

2014. jún. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a jövőnkről beszél. hogy bemutat a szüleinek meg ilyenek.
2014. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huha.. Nehéz kérdés.. Mi sosem randiztunk, hónapokkla később raktuk össze hogy mikortól" járunk" akkor is csak mert kérdezték...

Nem szoktam tisztázni...ha már sók volt, és akarunk többször is talalkozni, akkor együtt vagyunk..ennyi..


Egybként a férjemmel 1 hónapon belül volt szex

2014. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Prüden fog hangzani de ha minden gátlás nélkül egymás orra alá pukiztok
2014. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első csóktól én már annak számítom, bár előfordulhat, hogy nem sokkal utána már borul az egész.
2014. jún. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as.

A szüleim 30 éve nem tesznek ilyet és hazasok( a mi orrunk alá sem és én "gyerekként" sem teszem..

Sőt szandékosan senki orra alá nem tenném én sem, tehát a FÉRJEM orra alá sem...tehát akkor mi nem is vagyunk kapcsoatban?

Nem arról van szó, hogy túl ciki volna, vagy kellemetlen, hogy megteszem, hanem az, hogy nem vagyok ösztönlény, a szarás( bocs) is természetes, azt sem teszem senki orra előtt.

De ezt a témát párszor már néhányszor feszegették itt..

A lényeg, hogy szerinted mi nem vagyunk kapcsolatban, szeintem pedig nagyon is

2.

2014. jún. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!