Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bunkóság csak azért szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság csak azért szakítani mert úgy érzem lépnem kellene?

Figyelt kérdés

Szóval egy nagyon jól induló kapcsolat számomra középszerűségbe fulladt. Ugyanúgy szeretjük egymást, de úgy érzem nem tudok mellette kibontakozni. Olyan ez mint amikor van egy ember akivel semmi bajunk, de nem tudunk elképzelni vele egy kapcsolatot. Nem utáljuk, nem tartjuk rossz embernek, de már nem vonzódunk hozzá.


Na ez történt velem 1 év után. Ráadásul lelkifurdalásom is van mert nem tudom hogyan közöljem ezt vele, nagyon kikészülne, de sajnos muszáj szerintem... Ráadásul hozzánk költözött, így nem lehet félvállról szakítani vele, aztán titokban szorítani, hogy legyen túl rajta és találjon mást...


Már többször említettem neki, hogy mostanában nem haladunk jó úton, de csak nem változik, megrekedt a változásban és már inkább engem támad, von kérdőre, nem tisztel, stb, de nem utálom, nincs vele bajom, még szeretem is, de nem annyira, amennyire egy tökéletes kapcsolatban szerethetnék egy másik lányt.


Az is lehet, hogy az a baj, hogy elmúlt a nyár, a kalandok, és ezért érzem most üresnek a kapcsolatot, nem tudom. Ráadásul egyetemre járok és ő ezt egyáltalán nem tiszteli, mondhatni hátráltat, romlik a teljesítményem miatta.. Például néha meg lehet kérni, hogy segítsen valamiben, de magától látom, hogy sosem állna neki, nem érdekli az amit csinálok, mindig azt mondja, hogy én tudom, hogy ezt hogyan kell ezért ő bele sem szól, de az elején nem ez volt, úgy volt, hogy együtt csináljuk majd és megtanítom...... Mi legyen? Nem lehet egy év után az embert csak úgy elküldeni, amikor annyi szarban egymás mellett voltunk...


22f ő 19l



2013. nov. 4. 16:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ő még szeret. A kapcsolat hibája nem az, hogy nem szeretjük egymást, hanem az, hogy nem szeretném az életem rákötni egy olyan irányra, ami egyértelműen mindkét félnek rossz így. Ő meg látszólag metafizikailag képtelen arra, hogy felzárkózzon, sőt, kínjában néha engem kezel úgy mint egy nagyranőtt óvodást.
2013. nov. 4. 16:06
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyakran van az, hogy amikor csinálok valamit, kutatok valami info után az interneten vagy blogokat olvasok ahelyett, hogy együtt néznénk és szórakoznánk, tanulnánk rajta, ő nekiáll valami vámpíros-angyalos romantikus ebookot olvasni. Gondolom azért, mert abban olyan karakterekre talál, amik izgatóbbak nálam. Gondolom.
2013. nov. 4. 16:07
 3/10 A kérdező kommentje:

Vagy játszik. Az életem 99%-a azzal megy el, hogy kaparok a kitörés érdekében. Én is annyiféle játékkal játszhatnék a gépemen, de nem játszok.


Ő meg 90%-ban azt csinálja. Ez is zavar. Mert én is játszhatnék és hátradőlhetnék, amíg ő teper, tanul.

2013. nov. 4. 16:09
 4/10 A kérdező kommentje:

Legutóbbit többször meg is beszéltem vele, de egyrészt a kérés ellenére nem változott semmi, másrészt utána ha újból felhozom már olyan mintha a levegőbe beszélnék. Például szólok neki, hogy csináljon már valami értelmeset inkább, 5 perc után megint előveszi.


Ez nálam már ok lenne a szakításra. Mert még fiatal vagyok és annyi lány van még, és rajta kívül annyi "jelentkező" volt, én meg mégis őt választottam, mert bíztam benne.

2013. nov. 4. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom sorra megválaszolod magadnak a lehetőségeket, hagylak is kibontakozni akkor. :)
2013. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

__________________________


elég visszagondolnom arra az időszakra, amikor hetente távolsági buszra ültem, hogy találkozzak egy újabb és újabb lánnyal, különleges, sosem tapasztalt, látott szituációkba kerültem. Különleges helyszínekre kerültem. Olyan volt az egész mint egy színes utazás. Rengeteg figyelmet és szeretetet kaptam az összes lánytól akivel találkoztam, ismerkedtem.


És azóta úgy érzem volt egy olyan időszak a barátnőmmel, akit végül választottam, akivel kiéltük magunkat. Pár hétig ide-oda utazgattunk, utána pedig egy unalmas kiégés lett az egész vége. Hétvégente itthon vagyunk, nem csinálunk semmit, ő meg fogalmam sincs mit csinálhat, amikor hétköznap hazamegy amikor én tanulok, és azt sem tudom mitől van úgy feltöltődve, mitől olyan boldog. és úgy érzem ez nem jó.

2013. nov. 4. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Mostmár jöhetnek a válaszok, bocsi :) Csak így teljes a történet.
2013. nov. 4. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
gyermeteg vagy kérdező
2013. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem vonzódtok egymáshoz, és szeretsz őt de annyira nem, akkor el kell mondanod. mert ez nem szerelem....
2013. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te konkrétan megválaszoltál magadnak mindent... Amúgy meg szánalomból ne maradj vele, mert csak neked rossz...
2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!