Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a csaj szokott szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csaj szokott szakítani általában? Miért van az hogy nincs második esélyünk nekünk pasiknak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 08:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem a nőkben egyszer csak megszakad valami és vége a pasi meg szeretne kihozni mindent a kapcsolatból és még akkor is nyúzza amikor már semmi bőr nincs rajta.

Lehet valami biológiai okai vannak, a nők a tökéletes pasit keresik aki a legjobb babát tudja csinálni a férfiak meg szeretnének minél több utódot és nem akarják elengedni a bisztos puncit, vagy nem tudom, nem vagyok biológus.

2014. jún. 7. 08:22
 12/13 anonim ***** válasza:
válást tényleg többet kezdeményeznek a nők. őket hajtják le jobban, ezért ők unják meg először. a férfiaknak maradni kényelmesebb.
2014. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazándiból én azért nem cáfoltam, hogy a nők szakitanak..

Végiggondoltam.. Minden esetben én szakítottam, amikor megcsaltak akkor is..

Volt olyan, hogy a fiű szerette volna folytatni, én nem akartam... Azért nem, mert akkor mondtam azt, hogy legyen vége, amikor azt aartam hogy vége legyen, amikor már NEM AKARTAM megmenteni a kapcsolatot...

Amikor valaki valamit már nem is akar, akkor tök felesleges erőltetni, el kell fogadni.

Addig kellett volna észvenni, hogy baj van,, az esélyeket megadjuk egyébként csak ész kell venni, mikor már az esélyeidet játszod

;-)


4-esre visszatérve

Megint más dolog, amikor fiatalság bolodndság van, a14 éves gyerekek kapcsolatát nem tartom kapcsolatnak..

Én a felnőtt kapcsolatokra gondolok, és annak tekintetében is válaszolok, válaszoltam

2014. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!