Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, mit tegyek, ötletek?

Figyelt kérdés
Gondom az hogy elég ritkának mondható a szexuális kapcsolatom a párommal,ami igazából sosem volt olyan sűrű,de most heti 1 alkalom ami az is veszekedések árán van,vagy pedig neki jó nekem nem,mert pár perces.. Nem tudom mi a baj és nem is lehet vele beszélni,mert mindig én vagyok a hülye hogy beképzelek mindent. Ő nem szexmániás..kérdezem én az szexmániás aki heti 2-3 együttlétet szeretne?? Az első évben volt igen aktív,de azóta ez egyre csökkent és amióta van gyerekünk katasztrofális.. Ha ő nem lenne én már biztos menekültem volna valaki karjába,de így próbálom menteni a menthetőt,de nem bírom már és a sok veszekedés ez miatt megint csak rossz.. 8 éve vagyunk együtt.

2014. jún. 6. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy ez kihűlt, egyszerűen nem vonzódik már hozzád szexuálisan ezért nem is közeledik.

Próbáljatok elmenni párterápiára és úgy megoldani a problémát, ha pedig úgy sem működik akkor vagy éltek tovább nyitott kapcsolatban vagy pedig különváltok.

2014. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ezt a könyved ajánlom elolvasni pont ilyesmi témákban segít! érthető és nagyon hasznos! nekem nagyon sokat segített!

2014. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez egy érdekes dolog,mert ha kezdeményezek akkor nincs semmi baj,de én ebbe beleuntam már hogy mindig én,azért egy nőnek is jól esne hogy érezze hogy kell neki.. Őt terápiára?? Sose tudnám elrángatni olyan helyre,még beszélni se képes róla nem hogy idegennek.. :(
2014. jún. 6. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a könyv rengeteg olyan példát mutat ahol az egyik fél kezdte el a szeretet kifejezni és a másik teljesen megváltozott ezáltal és még terápiára is elment :) szerintem hasznos lehet számodra is

tudod hányszor szerepel benne ez a mondat: "Ha ő nem lenne én már biztos menekültem volna valaki karjába,de így próbálom menteni a menthetőt,de nem bírom már és a sok veszekedés ez miatt megint csak rossz" majdnem szószerit? érdemes szerintem elolvasnod és alkalmaznod a szerzett tudást mert ezzel megmentheted sőt mondhatni újra élesztheted a kapcsolatot :) sok sikert

2014. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,elfogom olvasni,nagyon kíváncsi lettem! :)Hát ha... :)
2014. jún. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!