Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem bunkóság hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem bunkóság hogy a pasi akivel ismerkedtem azt mondja hogy a tegnapelőtt azért nem keresett mert nem volt kedve beszélni?

Figyelt kérdés
Már ezt többször is megcsinálta velem. Találkoztunk utána napokig nem keresett, majd utána napok után kérte hogy találkozunk. Mindig az volt a kifogása hogy azért nem keresett mert nem volt ideje. A tegnapelőtt írtam neki vissza sem írt. Ezt azzal magyarázta hogy nem volt kedve beszélni, és azt mondta hogy ne fárasszam a hülyeségeimmel.
2014. máj. 19. 10:29
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
91%
Pár óra múlva ismét kiírod ?
2014. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam itt lenne vége az ismerkedésnek.
2014. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy tényleg elfoglalt.


Hm, mikkel traktálod amikor beszélgettek? Talán a témák miatt nem volt kedve beszélgetni, vagy ahogyan előadtad. :(

2014. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
nem bunkó, csak őszinte. dolgozd fel és ne fárassz se őt, se minket a hülyeségeiddel.
2014. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltem neki hülyeségeket. De minek keres ha nem érdeklem? Azt meg senkinek se tűröm hogy idiótának nézzen. Én nem futok utána.
2014. máj. 19. 10:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg így láthatatlanba tudjátok hogy mit beszélünk. Én megértő vagyok de azért mindent nem nézek el egy fiúnak. Főleg amikor ilyeneket mond.
2014. máj. 19. 10:44
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
2014. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég gáz...mármint milyen ismerkedés az, ahol a pasi azt gondolja, hogy az a normális dolog, hogy te legyél állandó "készenlétben", ha ő épp méltóztatik keresni téged, de fordítva ez nem működik?!

Nem akarlak elkeseríteni, de általában ezek a pasik csak a szexre mennek...akkor van ez, ha megdugni megdugna, de mint ember nem kíváncsi rád...ergo járni nem akar, de x időnként feltűnik, fenntartva az érdeklődésedet, egy jó kis numera reményében...:(

Amit célszerű ilyenkor tenni: ne érj rá, legyél laza, érezze, hogy neked aztán mindegy mit csinál, nem tőle függsz, éljed a saját életedet, ha randizni szeretne, de előtte megint volt egy több napos eltűnése, akkor mond meg neki, hogy jaaaaj egészen véletlenül már más programod van, milyen kár, hogy nem szólt előbb, de hát sajnos így járt...blabla...

HA! Akar tőled valami komolyabbat, csak balf@asz a lelkem, akkor ezekből nagy valószínűség szerint észre fogja venni magát, és elkezd normálisan viselkedni, ha viszont továbbra is így viselkedik, akkor vagy pattintod, vagy tovább szenvedsz vele, de nem hinném, hogy megéri...

26/L

2014. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ!
2014. máj. 19. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak használ, de nincs benne érzés.
2014. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!