Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha ide kiír az ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha ide kiír az ember egy problémát abból fel lehet ismerni hogy ki írta a kérdést?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ
2014. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl. mitől?
2014. jún. 6. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Többféleképpen is értelmezhető a kérdésed.

- Ha valamilyen nagyon egyedi személyes problémáról van szó akkor a közeli ismerősei felismerhetik, ha erre gondolsz.

- Ha elég régóta az oldal látogatója akkor a stílusáról fel lehet ismerni.

- Vagy pedig, ha folyton ugyanarról nyavalyog minden nap (lásd: magas, vékony srác).

2014. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdés alapján megtudom mondani, h az illető elfogadja majd a tanácsot vagy sem. De általában nem fogadja meg senki aki rászorul a tanácsra
2014. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már megbántam hogy kiírtam ide egy kérdést. Habár igaz megváltoztattam valamennyi információt, hogy ne legyek felismerhető.
2014. jún. 6. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ettől tartanod, nem fognak felismerni, naponta több száz vagy ezer kérdés van itt... Kicsi az esély, h valaki aki ismeri a sztorid pont azt a kérdést fogja megtalálni, amit amúgy is megváltoztattál...
2014. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát lényegében az igazi problémát írtam le csak kis dolgokon változtattam.
2014. jún. 6. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam.
2014. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem volt, hogy felismertem valakit, annyira rá jellemző volt az adott leírás.
2014. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!