Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a barátom vagy csak azért van velem mert nem akad neki jobb?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 2,5 hétben majdnem mindig megbánt valamivel. Sértő dolgokat szól be, állítása szerint csak viccel... eddig is beszólt néha de mostanában extra érzékeny lettem a hülyeségeire, nem tudom miért.

Úgy érzem elhallgat előlem dolgokat, bár 90%-ban tudom mikor, hol van, meg kivel, de volt már olyan hogy elmentek moziba a haverjaival, engem nem hívott majd pár napra rá elszólta magát hogy mi volt a filmben(de neki nem tűnt fel, én viszont csak lestem hogy mi a f**z, mikor voltak ezek moziban) Ettől függetlenül már sokszor voltam velük én is, meg kettesben is voltunk párszor. De pont arra a filmre nem hívott és nem is szólt hogy mennek amiről már egy hónapja papoltam neki hogy meg akarom nézni :S

Ez még csak a hab a tortán, régebben volt.


De haverok előtt nem szokott beszólni csak amikor ketten vagyunk!

Ezen kívül gusztustalankodik előttem és hiába szólok rá lesz*rja és röhög egyet.


A telefonját még a wc-re is magával viszi és 20 perceket van bent, ebből kb 5 perc a fürdés , a többi időben nem tudom mit csinál :S Gondolom beszélget valakivel...vagy csak nem akarja hogy belenézzek a telójába amiben nyilván olyat találnék ami nem tetszene.


Ugyanakkor mindig mondja hogy ne legyek féltékeny mert nem csajozik stb.


Amikor el akartam menni vele buliba közölte, hogy senki nem viszi a csaját , meg a csaj haverok sem a pasijukat. Ezáltal ő sem visz engem. (ez azért elég rosszul esik). Nemsokára lesz egy buli valahol, asszem balcsira mennek. Engem nem is hívott csak közölte hogy megy. Az összes haverja megy, mondjuk lesznek csajok is és ők sem viszik a pasijukat. :S Nem értem náluk ez hogy működik. Azt mondják hogy a barátaikkal akarnak lenni nem pedig a psijuk /csajuk nyakán lógni és figyelni hogy ne érezze magát elhanyagolva.


Ezen kívül ha elmegyek hozzá arra nem méltat hogy kimásszon a gép elől és normálisan köszönjön. Csak kb 20 perc után.


De én pl még a géphez sem szoktam leülni amikor ő van nálam.

Ezen kívül vannak apróságok...de a sok kicsiből előbb utóbb lesz egy nagy góc. Nem tudom meddig bírom idegekkel, kb minden alkalommal sírok amikor eljövök tőle.

Féltékeny vagyok, hisztis vagyok, sérteget, bosszant. De amikor normális akkor nagyon jó vele. Megszeretget, becézget, szépen szól hozzám, hízelegni nagyon tud, és olyankor érzem hogy fontos vagyok neki.

Csak vannak helyzetek amkor 2 perc alatt képes elrontani a napot, de azt nagyon és nem tudom hogy mit miért mond, legtöbbször azt mondja csak szivat mert tetszik neki ahogy duzzogok vagy féltékenykedek.

Néha olyan érzésem van hogy komolyan gondolja csak hazudja hogy szivat annak érdekében hogy ne sértődjek meg vagy ne hagyjam őt ott az utca kellős közepén(mert más különben hogy jutnak olyan dolgok az eszébe hogy : miből gondolod hogy rajtam kívül bárki más szóba állna veled, aztán meg hízeleg hogy csak viccelt. De amikor felhoztam ezt neki még ő volt megsértődve hogy hülyeségeket beszélek és hogy nem gondolja komolyan csak szivat.


Most nem tudom hogy csak kamuzik és azért van velem hogy legyen kivel kefélni. Vagy érez is valamit irántam. Ha szeretne nem akarna megbántani mert én pl nem tudnék neki sértőt mondani. Vagy az a baj hogy túlságosan kimutatom hogy szeretem...és ettől azt hiszi hogy bármit megtehet?



2014. jún. 6. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megcsal. Én a helyedben dobnám.
2014. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

egyik ismerősöm pont ilyen volt, mert azt hitte ez tetszik a lánynak, aztán amikor a lány más felé kezdett nézelődni gyorsan észbe kapott.

néha hagyd hogy a barátival legyen, nem kell mindent együtt csinálni kell szabadság is

2014. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kicsit hosszú lett bocsi, az utolsó 2 bekezdés zavar most a legjobban, a gép előtt ücsörgése meg a hülye beszólásai. Nem is volt barátnője már vagy 3 éve. Most én vagyok. Fészen még mindig ott virít hogy egyedülálló ami miatt már szóltam neki de szerinte az nem fontos :/ pedig már 5 hónapja együtt vagyunk (igaz ez miatt a 2. hónapban szóltam neki azóta nem. Egyik nap láttam hogy nézegeti a névjegyét, valamit meg akart változtatni de aztán meggondolta magát. Nem vagyunk együtt minden nap.
2014. jún. 6. 11:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rögtön lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ez az "ember" egy fikarcnyit sem tisztel téged.

Normális ember, aki szereti a párját, nem b**szogatja folyton, nem sérteget, nem hazudik.


Valószínű, hogy megcsal, de ha nem tenné, én akkor is búcsút mondanék neki a viselkedése miatt.


Mint mondtam, szerintem szakíts, és add meg magadnak azt a lehetőséget, hogy egy normális férfit találj mellé.


(UI: Ki mondja azt a PÁRJÁNAK, hogy rajta kívül úgysem állna vele más szóba?)

2014. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm akinek a pasija ugyanezt mondta hogy "úgysem kellenél másnak stb.". De csak azért mert nagyon féltékeny volt és így tartotta lelki terrorban a csajt hogy vele maradjon.
2014. jún. 6. 11:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Elég rossz taktika, én tuti nem tűrném ezt... Szerintem te is jobban jársz, h keresel valaki mást magadnak.
2014. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a lelki terror alkalmazása normális emberre vall? Akarod te ezt? Most komolyan...Miért vagy vele?
2014. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Már tervezem hogy elbeszélgetek vele. De úgyis megmagyaráz mindent. Aranyosan megnyugtat. Meg általában változtat a dolgain ha szólok valamiért. De tényleg nem tudom néha őt hova tenni.

Vajon a barátainak mit mondhat rólam amikor én nem vagyok ott... folyton ilyeneken jár az eszem. Hogy vajon nekem előadja hogy fontos vagyok meg érdeklem őt a haverjainak meg ki tudja mit mond.

Még sosem veszekedtünk, mindig megnyugtat :S So nem lesz könnyű rávennem hogy elmondja az igazat, ha egyáltalán hazudik.

Szerintem azért tud ő kétszinűsködni, bár nem tudom kiismerni, lehet tényleg normális és a haverjainak is dicsér és nem kigúnyol a hátam mögött. De nem vagyok gondolatolvasó, ezt nem lehet kideríteni.... Bármelyiket el tudom képzelni....

2014. jún. 6. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy miért vagy vele.
2014. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert mondom, a nap nagy részében normális, és ez csak 2 hete van. De úgy látom kicsit vissza kell vennem és visszatérnem az eredeti felállásba, miszerint van valaki és kész. Nem kell nagy terveket szőni, tart ameddig tart. Elvagyunk, nem veszem őt komolyan. Úgy kezelem mint egy havert és akkor lehet egymást sértegetni a sárga földig. Mert ő nem az az érzelmes típus. És nem tudom hogy arra felé mi van de minden pasi meg csaj ezt csinálja, így beszél a pasijával, csajával. Már túl lazák szerintem. Ez lenne a modern fiatalság ?!... végülis a szerelmem legyen a haverom meg a társam is egyben. Pofázni meg kekeckedni kell néha...ők így fogják fel, mert nekik ez jön be.
2014. jún. 6. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!