Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a barátom vagy csak azért van velem mert nem akad neki jobb?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 2,5 hétben majdnem mindig megbánt valamivel. Sértő dolgokat szól be, állítása szerint csak viccel... eddig is beszólt néha de mostanában extra érzékeny lettem a hülyeségeire, nem tudom miért.

Úgy érzem elhallgat előlem dolgokat, bár 90%-ban tudom mikor, hol van, meg kivel, de volt már olyan hogy elmentek moziba a haverjaival, engem nem hívott majd pár napra rá elszólta magát hogy mi volt a filmben(de neki nem tűnt fel, én viszont csak lestem hogy mi a f**z, mikor voltak ezek moziban) Ettől függetlenül már sokszor voltam velük én is, meg kettesben is voltunk párszor. De pont arra a filmre nem hívott és nem is szólt hogy mennek amiről már egy hónapja papoltam neki hogy meg akarom nézni :S

Ez még csak a hab a tortán, régebben volt.


De haverok előtt nem szokott beszólni csak amikor ketten vagyunk!

Ezen kívül gusztustalankodik előttem és hiába szólok rá lesz*rja és röhög egyet.


A telefonját még a wc-re is magával viszi és 20 perceket van bent, ebből kb 5 perc a fürdés , a többi időben nem tudom mit csinál :S Gondolom beszélget valakivel...vagy csak nem akarja hogy belenézzek a telójába amiben nyilván olyat találnék ami nem tetszene.


Ugyanakkor mindig mondja hogy ne legyek féltékeny mert nem csajozik stb.


Amikor el akartam menni vele buliba közölte, hogy senki nem viszi a csaját , meg a csaj haverok sem a pasijukat. Ezáltal ő sem visz engem. (ez azért elég rosszul esik). Nemsokára lesz egy buli valahol, asszem balcsira mennek. Engem nem is hívott csak közölte hogy megy. Az összes haverja megy, mondjuk lesznek csajok is és ők sem viszik a pasijukat. :S Nem értem náluk ez hogy működik. Azt mondják hogy a barátaikkal akarnak lenni nem pedig a psijuk /csajuk nyakán lógni és figyelni hogy ne érezze magát elhanyagolva.


Ezen kívül ha elmegyek hozzá arra nem méltat hogy kimásszon a gép elől és normálisan köszönjön. Csak kb 20 perc után.


De én pl még a géphez sem szoktam leülni amikor ő van nálam.

Ezen kívül vannak apróságok...de a sok kicsiből előbb utóbb lesz egy nagy góc. Nem tudom meddig bírom idegekkel, kb minden alkalommal sírok amikor eljövök tőle.

Féltékeny vagyok, hisztis vagyok, sérteget, bosszant. De amikor normális akkor nagyon jó vele. Megszeretget, becézget, szépen szól hozzám, hízelegni nagyon tud, és olyankor érzem hogy fontos vagyok neki.

Csak vannak helyzetek amkor 2 perc alatt képes elrontani a napot, de azt nagyon és nem tudom hogy mit miért mond, legtöbbször azt mondja csak szivat mert tetszik neki ahogy duzzogok vagy féltékenykedek.

Néha olyan érzésem van hogy komolyan gondolja csak hazudja hogy szivat annak érdekében hogy ne sértődjek meg vagy ne hagyjam őt ott az utca kellős közepén(mert más különben hogy jutnak olyan dolgok az eszébe hogy : miből gondolod hogy rajtam kívül bárki más szóba állna veled, aztán meg hízeleg hogy csak viccelt. De amikor felhoztam ezt neki még ő volt megsértődve hogy hülyeségeket beszélek és hogy nem gondolja komolyan csak szivat.


Most nem tudom hogy csak kamuzik és azért van velem hogy legyen kivel kefélni. Vagy érez is valamit irántam. Ha szeretne nem akarna megbántani mert én pl nem tudnék neki sértőt mondani. Vagy az a baj hogy túlságosan kimutatom hogy szeretem...és ettől azt hiszi hogy bármit megtehet?



2014. jún. 6. 11:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: érdekel még az ő magyarázata?


Engem már ezek után nem is érdekelne :(

2014. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele.

Az én párom a legjobb barátom is egyben.

Persze, szoktuk egymást szívatni, húzni egymás agyát, van, hogy egymás idegeire is megyünk, DE!! nem alázzuk a másikak.

Márpedig amit a kedves "párod" csinál, az nem hülyéskedés, hanem a tisztelet hiánya, és megaláz téged.

Saját magad előtt és mások előtt is.

2014. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naív,mint én voltam! Nálunk is kb ezek voltak aztán ebből veszekedés,majd én voltam a hibás aki csak veszekedik vele. Szakitottunk,majd kiderült hogy teljesen megunt,azt mondta nem akar komoly kapcsolatot,nem akar lekötött lenni. Képes volt másfél évig így velem lenni. Ne kovesd el ezt a hibát, ő is csak csajozni akár de te jó vagy ha épp nincs mas. Hidd el sokkal jobbat erdemelsz.!(bocsi a hibákért,telefonról irtam)
2014. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom... ez tényleg túlzás volt a részéről. De mások előtt mindig szépen bánik meg beszél velem csak néha rájön az 5 perc. Unatkozik vagy nem tudom.

Amúgy vannak helyzetek amikor be-be szólogat de olyankor én is neki és röhögünk rajta egyet. Azal nincs gond.

Az a baj hogy érzelmileg aranyosan kezel meg tényleg rendes és ezért nem tudom eldönteni hogy most el akar üldözni vagy tényleg ilyen idióta hogy nem gondol rá milyen súlya van egyes beszólásainak. Legközelebb ha ilyen lesz otthagyom az utcán és haza megyek. Max utána vagy közben megmondom neki hogy vagy befejezi vagy elmondja mi baja van vagy én fejezem be kettőnk dolgát.

2014. jún. 6. 12:05
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mások felé mindenki a szebbik oldalát mutatja. Négyszemközt derül ki, hogy ki milyen ember is valójában.
2014. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Pont ez az én fordítva tudom... 4-szem közt mindenki azt mond amit akar meg hízeleg. Akkor látszik igazán hogy milyen valaki ha elvisz a haverjai közé. Ha ott is fogja a kezed meg szépen beszél veled akkor az jó...ő ilyen csak mondom néha megbolondul. :S
2014. jún. 6. 12:55
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak elkeseríteni meg nem is lehet minden kapcsolatban minden ugyanannak a jele, de én exem is hasonló volt. Mi másfél évig voltunk együtt. Egy évesek voltunk kb mikor elkezdett nyáron dolgozni, és ekkor ő kb velünk lakott. És onnantól kezdődtek a bajok. Mikor nálunk volt, legtöbbször az én(!) számítógépemen kockult és ha rászóltam akkor mondta hogy adjak még egy kis időt. Bár féltékeny annyira nem voltam, mert sok titkolnivalója nem volt (tudtam a facebookos jelszavát de csak a kapcsolat végén néztem bele, azt se féltékenységből meg semmi olyan, csak velem kapcsolatban nem mondott el dolgokat). Na de rengetegszer viselkedett azon a nyáron velem lekezelően, sokszor vitáztunk, persze utána este bújt, mondta hogy szeret. Majd ez is elmúlt, későn járogatott haza (nem csajozott, kocsmába ment, ami szintén nem tetszett mert kb mindennap ez ment) majd mondta hogy szerinte jobb lenne ha vége lenne a kapcsolatnak. Majd másnap, mikorra én már teljesen kész voltam, bejelentette hogy bocsi mégse, legyünk még együtt aztán meglátjuk mi lesz. De ekkor már egy jó ideje engem társaságba nem vitt, pedig pl testvérének a barátnője mindig ott lehetett úgyhogy hasonlót, hogy párunkat nem visszük, nem játszhatta be, meg is mondta, hogy nem szeretné ha ott lennék mert csak elrontanám a kedvét. És ez így ment még pár hónapig majd mondta, hogy mostmár tényleg legyen vége, és szét is mentünk. És tulajdonképp egy lány miatt. Mert én addig kellettem neki, míg nem talált mást. A lánnyal végül nem jöttek össze, nem is csalt meg soha. Utólag, már érzelmek nélkül, bánom hogy nem hagytuk ott egymást még mikor ez elkezdődött mert akkor nem érezném magam hülyének és csak a szépre tudnék emlékezni. Ha téged zavarnak ezek a dolgok, szerintem komolyan beszéld meg vele, hogy ezt te nem szereted, és akármennyire is fáj, ha ezt még egy darabig így csinálja, a te helyedben elhagynám. Nem hiszem hogy meg fog a későbbiekben változni, neked viszont ugyanúgy fog fájni amit csinál, csak magadnak ártasz ha vele maradsz. Nem dönthetek a helyedben, de én ezt tenném. Ott vannak boldog pillanatok, és ezek bekavarnak, de most komolyan. Ha épp nem vagy vele, nem beszéltek, melyikek jutnak inkább az eszedbe? a szép dolgok vagy azok, amik zavarnak? És melyikből van több? (bocsi a hosszú válaszért)
2014. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. :) Kielemeztuk. Minden rendben. Meglatjuk így is marad. Mondta hogy változtatni fog a viselkedésén és csak viccből mondja amit mond mert ő ilyen. De ha véletlenül olyat mond akkor azt sem gondolja komolyan. Csak ehhez van hozzászokva...szeret piszkálódni. Engem is szeret. Utána nagyon jó volt vele, aranyos volt. :)
2014. jún. 7. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!