Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki tettszik nekem de nem tudom hogy tettszem-e neki mert hát sokat vagyunk együtt elhülyéskedünk mindent megbeszélünk egymással de van egy másik fiú.

Figyelt kérdés
na szóval van egy másik fiú aki szerelmes belém vele is nagyon elvagyunk meg már szerelmet vallott nekem. de szóval nem tudom kit válasszak mert az a fiú is nagyon helyes de én nem tudom hogy akkor mondjak neki igent vagy még várjak a másikra hátha egyszer kiderül hogy szeret.
2014. jún. 6. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Várj egy nagyon kicsit, ne túl sokat, ha a kiszemelted nem tesz lépéseket akkor a másik fiú.

De te is megmondhatnád a kiszemeltednek, hogy mit érzel, max. elküld, de akkor meg ott van a másik, ha nem küld e lakkor meg vele leszel.

2014. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
No, mi lett belőle? :-)
2015. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!