Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fb-on milyen időközönként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fb-on milyen időközönként írjak annak a fiúnak, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy mindig lájkolja lányok képeit. Én nem vagyok csúnya nekem is sokan szokták a képeimet 50-80 arányban, de ő az enyémet nem szokta? Lehet nem látja, megosztva a képeimet? Mit tegyek vagy csináljak, hogy az enyémet is lájkolja én örülnék neki, nagyon :) Azt mondja szép lány vagyok tetszek neki... de nem értek akkor miért nem lájkol lehet ovisnak tűnök de nem a lájkokat akarom gyűjteni, hanem azt , hogy az ő neve ott legyen mert nekem ő a legfontosabb ismerősöm. Ismerjük egymást, még nem járunk néha beszélgetünk... Milyen időközönként írjak rá, hogy rámenős se legyek? Tanácsokat adnátok nekem? Nagyon szeretem a srácot.
2014. jún. 7. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
lol
2014. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok ő 22
2014. jún. 7. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
két három naponta írsz akkor van miről beszélni és csak érdeklődőnek tűnsz de épp annyira hogy megértse hogy van esélye nálad :)
2014. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andrea Henrietta ***** válasza:

A legjobb megoldás ha üzenetet írsz neki és ha válaszol, akkor te is. de ha csheten akarsz írni, akkor hetente 2-3szor szerintem. Egy idő után akár lehet gyakoribb is, vagy majd ír ő is.

De a legjobb lenne ha személyesen beszélgetnétek...

2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vissza szokott írni, de ha én megkérdezem hogy van, mi újság vele, nem szokott visszakérdezni, hogy én velem mi a helyzet... de szoktunk beszélgetni meg végig is hallgat ez jó jel?
2014. jún. 7. 17:41
 6/9 Ramcsiii ***** válasza:
Igen,egy héten nem kell minden nap rá irni,max 2-3 alkalommal,de ha mindig amikor felmész és már fent is vagy 1-2 órája,és még nem akar meghivni,szerintem akkor te se irj..Lehet nem akar elutasitani,de nem is akar töled semmit..hagyd hogy ő is lépjen feléd,ne te legyél rákattanva :)
2014. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem akar elutasítani, de nem akar semmit sem, mit tegyek, hogy akarjon? Azt megmondta, hogy szép lány vagyok, nem akar félre vezetni, és nem nézz egy senkinek.
2014. jún. 7. 17:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak lassan haladunk?
2014. jún. 7. 17:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne írj neki!!!! Tapasztalat. Az, hogy valaki lájkolja a képeidet, szinte semmit nem jelent...
2014. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!