Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azoknak a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azoknak a nőknek van eszük akik úgy alapozzák meg a jövőjüket hogy gyereket szülnek egy gazdag férfinak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 18:48
 1/7 aladar12 ***** válasza:
van egy kis sütnivalójuk. de még mellette tanulniuk kéne és minden zsír lesz.
2014. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami.

És ezt nőként mondom. Amúgy én egy szegény pasinak meg magamnak szültem gyereket ;)

2014. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben annyi gyerektartást fizet majd neki apuci amiből anyunak sem kell majd dolgoznia.....
2014. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha ők is gazdag, tehetséges nők.


Ellenkező esetben túl nagy kiszolgáltatottságot vállalnak azzal, hogy anyagilag egy másik személyre alapozzák az életüket. Ami nem éppenséggel magas intelligenciára vall.

2014. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gazdag pasinak nem kell ez a gyerek....
2014. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm pont így csinálta, és ő valahogy nagyon nem járt jól


de mondjuk még mindig azok vannak többségben akik jól járnak

2014. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyi eszük van, nem szolgáltatják ki magukat anyagilag egy férfinak sem, hanem megalapozzák a saját jövőjüket anyagilag.
2014. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!