Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedéskor megmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor megmondjam a nőknek, hogy nagyon gazdag vagyok vagy mondjam azt hogy szegény vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon gazdag családból származom, nagyon jól menő vállalkozással. 23 éves vagyok eddig még nem csajoztam, időm se volt rá, meg úgy nem is hiányzott. Most viszont ismerkednék már. Azt tervezem, hogy azt mondom a nőknek, hogy szegény vagyok és akkor biztos nem a pénzemért fognak megszeretni
2013. máj. 13. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem vágom, hogy aki hangoztatja, hogy mennyire gazdag, mi a szarért nem segít olyanokon, akik önhibájukon kívül sodródtak olyan helyzetbe, amiből kötél nélkül nem lehet kimászni... Bocsi az offért, de ez most jól esett.
2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit erről :D ne hazudj,mert az rosszul sülhet el. Amúgy is hülyének néznék valakit,ha azt mondaná h szegény.
2013. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj semmit az anyagi helyzetedről. Most azzal mennyivel jársz jobban, hogy X ideig kamuzol neki? Ha kifogsz egy tényleg rendes lányt, akkor még ez simán rosszul is eshet neki. Nem kell flancolni sem, de kamuzni sem.
2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Először is. Szerintem fölösleges megosztani vele rögtön a pénzügyi helyzeted, idővel úgy is rájön magától. Állásodat elmondod, ebbe a dologba ráérsz később is belemenni. De hazudni hülyeség, csak elrontanád vele az egészet.
2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha meg azt mondod h szegény vagy lehet azt fogja hinni h az ő pénzére hajtasz. a másik h 23 éves vagy és még nem volt csajod? kicsit gáz..
2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Pfff....kis egoista barom. Jajjj nézzééétek de gazdag vagyoook...


Ha így dicsekedsz biztos 3 centis bébipöc.söd van...

2013. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 okoska31 ***** válasza:
szerintem osztogasd szét a pénzt, és akkor gond letudva. adjak számlaszámot?
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös Későn érő típus voltam, régen teljesen hidegen hagytak a nők
2013. máj. 13. 17:18
 9/19 A kérdező kommentje:
12 cm-es a péniszem és az pont jó méret
2013. máj. 13. 17:19
 10/19 anonim ***** válasza:

ha plázát akarsz akkor elviszed egy elit étterembe, és probléma letudva.

amúgy taszító tud lenni

2013. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!