Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő nem kész egy komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem kész egy komoly kapcsolatra. Várnék, de már nem vagyok biztos, hogy jó döntést hoztam? (Bocsánat előre is, hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

A férfi, akivel már lassan fél éve összeismerkedtem, azt mondta nekem hogy nem kész még egy komoly kapcsolatra - hogy még nem tudja 100 % ban adni nekem azt amit biztositania kell, mert hogy rendbe kell hoznia az életét; új munka, a zenélés és a többi.


Akkor úgy éreztem, hogy várnom kell rá, mert eléggé rendes, vicces és udvarias emberről van szó. Csak annyit kértem tőle hogy a két randi köztes időben beszélgessünk gyakrabban. Konkrétan szólva, hogy 1-2 sms-t írjon nekem naponta hamár úgy is ritkán találkozunk. Úgyanis, általában kéthetente találkozunk, volt hogy egy hónapig nem láttuk egymást és közben egyáltalán nem beszélünk. Mindig órák telnek el mire válaszol egy sms-re és amint megbeszéljük a következő találkát onnantól kezdve se híre se hamva egészen a randiig.



Most meg nem tudom hogy jól döntöttem e.

Az egyik énem azt mondja, hogy időt kell adnom neki, majd rendbe jön minden, miközben a másik énem fél a csalódástól hogy megint várok egy férfira akivel nem biztos hogy lesz is valami komoly vele és megint elpazarolom az időmet és energiámat (mert azért, mint neki és mindenki másnak, megvan a saját problémája, szóval nekem is meg vannak a magam problémája, amire szintúgy figyelnem kell).


Szerintetek mit csináljak? Várjak, hagyjam el vagy van más egyéb ötletetek?Bármire nyitott vagyok.



#kapcsolat #komoly kapcsolat #nem kész a kapcsolatra
2014. jún. 8. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mit akarsz. Kell ő neked? Ha igen, várj rá. Ha nem, hagyd ott.
2014. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bukor Peti ***** válasza:
ha nagyon szereted akkor várj rá :-) az igazira érdemes várni :-)
2014. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok szerelmes belé, de érzem hogy már erősebb érzelmek kötnek hozzá.
2014. jún. 8. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki igazán akar téged, az a legnagyobb problémái között is akar téged. Feltételeket szab saját magának, amik teljesülése esetén ESETLEG majd veled lesz. Az ő bizonytalansága egyenlő a nemleges válasszal. Felesleges várnod.
2014. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ha komolyan mondta, majd megkeres, ha rendbe hozta az életét. De nagy valószínűséggel ez csak udvarias lekoptató szöveg. Amit írtál a viselkedéséről, az alapján nem igazán érdekled.
2014. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, most elgondolkoztam a saját kapcsolatom elején. Egyikünknek sem volt ideális az élete, én 13-14 órákat dolgoztam bentlakásos munkahelyen, ő munkanélküli volt, összevissza dolgozott, ha kapott valami fusimelót. De akkor látástól mikulásig. Ennek ellenére naponta minimum egyszer, de inkább többször megoldottuk, hogy beszéljünk. Ha én nem kerestem, akkor ő engem. Heti egy randit kevésnek éreztünk, úgy lógtam ki vele találkozni. Ha ráértem, képes volt lemondani a munkáját.

Azért írtam le ezt, hogy vesd össze. Akit érdekel a másik, az valahogy így áll hozzá. Szerintem ez a férfi úgy van vele, hogy nem mond neked nemet, hiszen így bármikor ugraszthat és te ugrasz neki. És végül is nem hiteget, hiszen nem ígér semmit.

2014. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy ez Neked jó-e. Ismeretségi körömben sikeresebb 35-45 közti elvált gyerekes férfiak többsége nem akar már komoly kapcsolatot, csak használják a csajokat.
2014. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi még csak 26/F és 21/L vagyunk.
2014. jún. 8. 13:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez jellemzően a kötődéstől való félelem jele. Valójában ő TÉNYLEG elhiszi, hogy neki ezt meg azt kell tennie, és emellett nem fér az életébe kapcsolat.

A kimenetel pedig igencsak bizonytalan... ha el tudod fogadtatni vele, hogy tényleg kell, olyannak szereted, amilyen, nincsenek vele szemben különösebb elvárásaid (mert ezektől fél a leginkább), akkor lehet belőle valami, ellenkező esetben még inkább menekülni fog. Ez sajnos így működik. Hibáztatni azért nem érdemes, mert nem tudatos folyamatok ezek, ő még jobban szenved tőle, mint te.

2014. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Te nem vagy szerelmes és nagy valószínűséggel ő sem az. Ha az lenne, sűrűbben keresne, mint amit leírtál. És az is igaz, hogy fél kötődni. Ebben nem sok jövőt látok.
2014. jún. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!