Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Férfiak, hogy lehet titeket megtartani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Párommal pár hónapja vagyunk együtt, és minden nagyon szépen akalul. Van minden, rózsaszín köd, kémia, fergeteges együttlétek stb.

Amitől tartok egy picit, hogy a párom eléggé ragszkodik a függetlenségéhez. Amit persze meg is értek... De az a helyzet, hogy eddig nagyon sok csalódás ért, aminek következménye jópár komoly félelem. Többek között az hogy elveszítem őt. Nagyon elkezdtem kötődni hozzá, és bár úgy tűnik ő is viszonozza, azért még tartok tőle hogy talán nem felelek meg neki, netán attól hogy a félelmeim miatt túl nyomulósnak/ ragadálynak tűnök. Persze nagyon igyekszem kontrolálni magam, de az agyam akkor is ffolyton ilyeneken kattog...


Férfiak, van olyan tulajdonság/ tett/ szó/ bármi ami egyenes utat nyit a szivetekhez? Nők, van ehhez kapcsolódó észrevételetek? (Tudom hogy mindenki más, de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.) én 21/L, párom 27/f.



#férfi #út #szivéhez
2014. jún. 8. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Mindig szo*j le, Az anál legyen a kedvenced, Legyen nagy deszes melled, és nagy feszes feneked.

Legyen jó munkahelyed, keress sokat, de nálam azért valamivel kevesebbet. Folyton akarj szexelni, sportolj sokat! Mindenhez tudj szólni egy-két jó szót, legyél humoros, legyél megnyerő személyiség bárkire nézve. Soha ne akarj másik pasival lenni, csak velem.

2014. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ő sem életed párja! És teszel is érte.


De amúgy az van, hogy hosszú kapcsolatoknál már inkább hátrányos ez a rózsaszín ködös hozzáállás. Ahhoz hogy együtt maradjatok a lángolás után is ahhoz barátokká kell válnotok.


Ha őt nem tudod barátként kezelni akkor nem fogod soha megérteni... és hiányozni fog valami alapvető amit ő érezni fog és megy tovább.

2014. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy érzem az ágyban nincs semmi gondd, minden ötletére nyitott vagyok, eddig még nem ütközött akadályba egyikünk sem...


Úgyhogy inkább a lelki részére lennék kíváncsi, ha lehet.

2014. jún. 8. 15:12
 4/10 A kérdező kommentje:
2.es, köszönöm, erre én is gondoltam... csak abban nem vagyok biztos hogy hogyan réjem el... persze szervezünk progarmokat meg minden, de nem tudom hogy ez elég-e.
2014. jún. 8. 15:15
 5/10 A kérdező kommentje:
*érjem
2014. jún. 8. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem elég. A közös programokkal szép emlékek kötnek össze, de nem kerülsz közelebb hozzá :P


Beszélgetni kell... sokat. Szégyen nélkül. Hogy te hogy éled meg a világod, mik a félelemeid és, hogy ő hogy éli meg a világot és mik a félelemei. Minél többet és őszintébben beszélgettek annál jobban megértitek majd a másikat.

2014. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teli has, üres zacskó............
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!


Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Szerintem nagyon hasznos én nagyon sokat tanultam belőle!

21F

2014. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
A párom is nagyon fontosnak érzi a függetlenségét - még úgy is, hogy már együtt élünk. Ő azt mondta, hogy fontos, hogy ne egy tapadós kislány legyen mellette, aki azt várja, hogy kábé az életét megoldja helyette, hanem egy önálló, független nő. Amúgy sem vagyok nagyon ragadós, de így külön ügyelek arra, hogy őrizzem a függetlenségem és úgy tűnik, hogy ez tényleg működik. Nem féltékenykedek (vagy ha mégis, azt nem mondom meg neki), nem akarok mindig vele menni, megvárom, amíg magától hív. Például elkezdtek zenekart csinálni a haverjaival és nagyon szerettem volna már lemenni egy próbára. De nem mondtam, csak érdeklődtem, milyen volt, mit játszottak. Aztán egyszer csak azzal állt elő, hogy menjek le és hallgassam meg. Csak ki kellett várni :) Vagy ha például tudom, hogy megyünk anyukájához, nem tőle kérdezgetem, hogy mi lesz, hanem megkérdezem anyukáját. Ezen ő persze nevet, hogy szövetkezünk a háta mögött, viszont közben ott van az, hogy nem a fülét rágom minden hülyeséggel, hanem megoldom. 30-hoz közelítve már ezt nagyon értékelik a férfiak :)
2014. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, és igyekszem nem túl rámenős lenni, tartani én is a magam függetlenségét, minél nagyobb teret adva neki... bár néha elég nehéz. Remélem idővel könyebb lesz, ha beleszokom.
2014. jún. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!