Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom biztosra mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom biztosra mondani, hogy ki a nagy Ő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki nélkül nem tudnál élni.
2014. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehonnan.

Minden tűnhet tökéletesnek igazinak hónapokig évekig de van hogy pikk pakk egyszer csak véget ér.


És jön a csodálkozás...nahááát még sem ő volt az igazi???

2014. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lehet tudni.


Nagyon szeretem a páromat, hasonló a világnézetünk, gondolkodásunk, az élet ritmusunk. Nagyon jó a kommunikáció kettőnk között, bármit meg tudunk beszélni egymással és meg is tesszük. Mindig őszinték vagyunk a másikkal, megvan a bizalom.


Nagyon jó közöttünk a szex is, soha senkivel nem volt még ilyen csodás a szexuális életem, pedig korábban sem panaszkodhattam. Egyszerűen megőrülünk egymásért.


Most úgy érzem, hogy nem tudnék élni nélküle, de biztosan tudnék, talpra állnék és találnék más hasonló kaliberű embert..ugyanakkor nem akarok nélküle élni.


Én innen tudom, hogy ő az én nagy Ő-m.

2014. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!