Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma, hogy nem tudok járni senkivel?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok és eddig csak rövid kapcsolataim voltak mert senkibe se voltam szerelmes.

Most van egy srác aki nagyon tetszik, de félek hogy nem tudok elköteleződni mellette.


2014. jún. 8. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se tudtam, még a cuki, komoly mellett sem. Sőt, menekültem előle..

Nem szeretek ilyen mélységsen belemenni, és kmutatni érzéseimet...

2014. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki nehezen találja meg azt aki hozzávaló.
2014. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Az élet túl rövid ahhoz hogy a félelmeid gátat szabjanak akármiben is... Tedd fel magadnak a kérdést hogy mi vesztenivalód van ha megpróbálod és ennyi az egész...

Ha nemsikerül akkor nemsikerül és kész de megpróbáltad...25/F

2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
jön, akinél jönnie kell... Ha akarod, ha nem.
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál szerelmes még sose? Az nagyon rossz lehet.
2014. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De legalább te annak tetszel, aki neked is... ÉN nekem azérrt ninccs kapcsolatom, mert mindig vagy az idősebbeknek vagy az auscwitzi szökevényeknek tetszem.
2014. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!