Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túllépni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni a volt barátomon?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom elterelni valamivel a figyelmemet de eddig még nem nagyon sikerült..Ha eszembe jut csak szimplán elsírom magam.Hogyan tudnám elfelejteni?

2014. jún. 8. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
barátok, hobbi, munka ?
2014. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hajjajj feketevonat elvitted a páromat, hajjajj mi lesz így veled, hajjajj ne félj túléled...

Menj dolgozz valamit vagy ha már dolgozol akkor keress elfoglaltságot. előbb utóbb úgy is átlépsz rajta.

2014. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha tudsz keress valaki mást , ha viszont nem megy akkor beszélj vele, erről őszintén!
2014. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már is lett új barátnője és nem akarná hogy beszéljek vele. Azt mondta lépjek ki az életéből. Csak nekem nem nagyon akar menni ez az egész :(
2014. jún. 8. 21:02
 5/10 anonim válasza:
Akkor viszont valahogy muszáj lesz túl lépni, tudom milyen érzés én is benne vagyok,nem tudsz mit csinálni engedd el ,és tereld el a figyelmed ,bulizz, járj el a haverokkal stb . Az sose baj ha néha eszedbe jut akkor engedd ki magadból az érzést!
2014. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Köszönöm a tanácsot!
2014. jún. 8. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, sőt én ennél kevesebbért vagyok épp kibukva.

Ha eszembe jut, probálok másra gdolni, egyre könynebb..

Meg az is jó, ha városban látok jó pasikat, és szemezünk. Buliba nem járok, ez marad

2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon Szívesen,remélem sikerül túl lépni!
2014. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rögtön lett új nője, és még a fejedhez is vágta, hogy "lépj ki az életemből", akkor nem lehet valami kedves és tapintatos pasi, talán nem is szeretett téged soha, csak gerinctelenúl kihasznált…vagyis nem érdemli meg, hogy miatta sírj!
2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam pár hónapja, szerencsére már egy elég tűrhető fázisban vagyok, egyre több minden válik semlegessé, ami miatt könnybe lábadt a szemem korábban.


Ehhez idő kell, tudom milyen rossz, én 2 napig zokogtam, nem tudtam tanulni, elkezdtem fogyni, de bennem volt az elhatározás az "életben maradásra"--- ez most jó hülyén hangzik, de ez is nagy dolog volt akkor.

Az első barátom, nem tartott sok ideig a dolog, de teljesen elvarázsolódtam tőle. Kívülállók észrevették a hibáit, visszagondolva én is, engem ne tegyenek egy polcra a barátokkal, meg ne villogjanak velem, meg ne akarják túl hamar azt tőlem. Szerintem ezek teljesen jogos elvárások.


----------------------------------------------------------

Szerintem járj társaságba, van egy kedves ismerősöm, és barátnőm, nyáron elkezdek bulizni, persze csak normális helyen, lazán veszem a dolgot, ha nem görcsölök rá, jöhet tényleg az igazi

Persze kell ehhez idő, nekem is kellett, de sose hagyd el teljesen magad, akinek tudod, beszéld ki az érzéseid bátran, ettől könnyebb lesz!


18/L

2014. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!