Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, hogy tudtok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfibe, sajnos már 2 éve, reménytelenül. Látom hogy egyáltalán nem érdeklem, de nem tudok rajta túllépni. Felnőtt nő vagyok 22 éves, a srác 30. Aggódom érte örökké, és ez tudom hogy hülyén hangzik, de a mai világban meg lehet említeni, hogy facebookon semmire nem reagál amit kirak, hiába látja. És ezt most nem úgy értem mint a 12 éves lányok, mert 22 vagyok, de azt biztos értitek, hogy a facebook azért jelen van, és ha valaki semmire nem reagál, akár csak egy like-ot, akkor...és ne értetek félre, nem vagyok gépmániás, csak itt mégis könnyebb lenne beszélgetni, de semmi, ha én írok neki egy-két szóval válaszol...teljesen el vagyok keseredve, mit tehetnék?
2014. máj. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
személyesen szoktál vele találkozni?
2014. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Deaktiváld a fiókodat és keresd fel személyesen.
2014. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hanyagold a facebookot, meg azokat a helyeket ahol megfordul.
2014. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon ritkán...
2014. máj. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!