Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok túllépni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok túllépni a párom korábbi kapcsolatain. Más hogy kezelte ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik tudom, hiszen a múlt az múlt, ez meg a jelen. Azonban korábban a barátom rengeteg lánynak csapta a szelet, amivel nem is lenne gond, de valamilyen oknál fogva mindegyiket "jobbnak" érzem magamnál, és ez az amitől a falnak megyek. Úgy érzem, hogy azért van velem, mert én "maradtam", a többiek időközben vagy lerázták, vagy mással jöttek össze, vagy nem működött, stb.

A barátom nem az az udvarlós fajta, nem a szavak embere, de náluk persze mindent bevetett, hogy összejöjjön a randi, ez-az, ahogy az elején nálam is, csak ez idővel elmúlt. Érzem rajta, hogy szeret, csak kicsit hiányzik az önbecsülésemnek, hogy néha bókoljon, kedveskedjen.

Nem az ő hibája az egész, hanem az enyém, ezt tudom én is nagyon jól, önbizalom-hiányom van, de csak mióta ezekhez a lányokhoz hasonlítgatom magam, korábban nem voltak ilyen problémáim. Arra lennék kíváncsi, hogy ha más volt ilyen helyzetben, az mit csinált, hogy kicsit megerősödjön az önbizalma?


2014. máj. 25. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem annak ellenére volt ilyen időszakom, hogy a párom rengeteget bókol nekem, minden mozdulatából árad felém a szeretete. Mégis egy időben elég durván féltékeny voltam az exére, akivel már azelőtt fél évvel szakítottak, hogy velem megismerkedett volna.

Pontosan nem tudom, mikor sikerült magam túltenni rajta. De azt tudom, hogy a párom nélkül nem ment volna. A mai napig ha eszembejut ez az exdolog, most már az van bennem, hogy a párom senkit nem szeretett még úgy, mint engem (ezt már párszor elmondta nekem), és én vagyok számára a legfontosabb. Ez mindig megnyugtat. Szerintem neked is ezt meg kéne beszélned a barátoddal. Valószínű fogalma sincs róla, hogy te ilyeneken őrlődsz. De ha majd elmeséled neki, és látja, hogy téged komolyan bánt ez a dolog, akkor biztosan ő is megnyugtat majd téged ezzel kapcsolatban.

2014. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!